پیش فروش محصولات ایران خودرو؛ ویژه دهه فجر

اقتصادبرتر

هم‌زمان با فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی طرح پیش فروش ویژه محصولات ایران خودرو از روز دوشنبه پانزدهم بهمن ماه آغاز خواهد شد.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۴ بهمن ۹۷

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایکوپرس، در پی درخواست های مکرر مشتریان مبنی بر اعلام شرایط فروش و به منظور پاسخگویی به این انتظارات، ایران خودرو شرایط پیش فروش برخی از محصولات پر تقاضای خود را به همراه تخفیف خرید محصول ایرانی را تنظیم کرده که اجرای آن از روز دوشنبه پانزدهم بهمن ماه آغاز خواهد شد.

برمبنای این گزارش، خودروهای پژو ۴۰۵ ، سمند ، ۲۰۶ ، وانت آریسان ، ۲۰۷ دستی ، پارس ، هایما اس ۷ و هایما اس ۵ و دنا محصولاتی هستند که در این طرح پیش فروش عرضه خواهند شد. موعد تحویل خودروها از دی ماه ۹۸ و بعد از آن پیش بینی شده است.

متقاضیان می توانند صرفا از طریق سایت فروش اینترنتی شرکت #ایران_خودرو به نشانی esale.ikco.ir و یا مراجعه به نمایندگی های مجاز سراسر کشور نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات ایران خودرو می رساند، شرایط پیش فروش مشارکت در تولید به مناسبت دهه مبارک فجر بهمن ماه ۹۷ از روز دوشنبه ۹۷/۱۱/۱۵ لغایت ۹۷/۱۱/۳۰ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول پیوست و با توضیحات ذیل ارائه می گردد.

جدول ۱ : شرایط و برنامه فروش محصولات ایران خودرو

جدول ۲ : نرخ سود پیش فروش محصولات ایران خودرو

جدول ۳ : تخفیف خرید محصول ایرانی

شرایط ویژه بخشنامه :

“تخفیف خرید محصول ایرانی” علاوه بر سود مشارکت برای برخی محصولات مطابق با جدول ۳ در نظرگرفته شده است و پرداخت آن منوط به واریز نقدی مابه التفاوت نهایی در مهلت تعیین شده در دعوتنامه و دریافت خودرو می باشد و در صورت منقضی شدن دعوتنامه و یا انصراف قرارداد قابل ارائه نمی باشد.

مبلغ تخفیف اعلامی در بخشنامه با احتساب مالیات ارزش افزوده می باشد.

تنظیم صلحنامه در این بخشنامه تا یکبار قابل اجرا می باشد.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۹۷/۱۱/۱۵

برای دیدن عکس در سایز بزرگتر روی تصویر کلیک کنید

پاسخ دادن