کامبیز مهدی زاده، داماد حسن روحانی، ناچار به استعفا شد

کامبیز مهدی زاده، داماد حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران، که در روزهای اخیر به سمت معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی منصوب شده بود، از سمت خود استعفا کرد.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۶ آذر ۹۷

به گزارش اقتصاد برتر به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت، متن استعفاء کامبیز مهدی‌زاده را منتشر کرده است. در متن استعفاء کامبیز مهدی‌زاده، ضمن تقدیر و تشکر از دعوت از وی برای حضور در این وزارتخانه، آمده است: اجازه می‌خواهم از خدمت‌تان مرخص شده و به فعالیت‌های علمی و پژوهشی در سنگر قبلی خود ادامه دهم.

کامبیز مهدی‌زاده، روز جمعه ۱۴ دسامبر/۲۳ آذر، بر اساس حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت بعنوان معاون این وزارتخانه و رییس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی منصوب شده بود.

رضا رحمانی، وزیر صنعت معدن و تجارت ایران، پس از این انتصاب، گفته بود کامبیز مهدی‌زاده را بر اساس “شایسته سالاری” به عنوان معاون خود انتخاب کرده است.

وزیر صنعت معدن و تجارت ایران در دفاع از این انتخاب، به خبرگزاری خانه ملت، گفت: نسبت داشتن با یک شخصیت مهم جرم نیست و این انتخاب هیچ ربطی به داماد رییس‌جمهوری بودن یا نبودن این فرد ندارد.

پاسخ دادن