کشف ۸۶ تن برنج احتکار شده

کشف بیش از ۳۵تن برنج قاچاق در مرز خسروی

بسیجیان قرارگاه امنیتی حوزه ۱۰۱ فجر پس از یکماه اقدامات اطلاعاتی در یک عملیات مشترک با نیروی انتظامی موفق به کشف ۸۶ تن برنج احتکار شده، شدند.

تهران – اقتصاد برتر – ۱ فروردین ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر مسعود رحیمی مسئول قرارگاه امنیتی حوزه ۱۰۱ فجر در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم با اعلام خبر کشف انبار برنج احتکار شده در منطقه کن تهران گفت: پس از ارسال گزارشات مردمی به ستاد خبری قرارگاه امنیتی شهید میثم نطری حوزه ۱۰۱ فجر، نیروهای اطلاعاتی این قرارگاه رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: پس از یک ماه اقدامات اطلاعاتی، بسیجیان قرارگاه امنیتی حوزه ۱۰۱ فجر روز گذشته در یک عملیات مشترک با پلیس امنیت تهران و با هماهنگی لازم و اخذ مجوز از نماینده دادستان محترم تهران موفق به کشف ۸۶ تن برنج به ارزش ۶۵۰ میلیون تومان شدند.

مسئول قرارگاه امنیتی حوزه ۱۰۱ فجر ادامه داد: در این عملیات که با حضور قاضی ویژه تعزیرات حکومتی و نمایندگان سازمان صنعت و معدن و تجارت انجام شد، محموله کشف شده توقیف و انبار مذکور در محله ایستگاه یخچال منطقه کن پلمپ و متهمین در اخیار مراجع قضایی قرار گرفتند.

وی در پایان تا کید کرد: بسیجیان حریم ولایت در تمام شرایط، حتی وضعیت بد اقتصادی همواره در کنار مردم و مقابل دشمنان و برهم زنندگان امنیت و آسایش مردم ایستادگی می‌کنند.

پاسخ دادن