کی روش بعد از ترک ایران : متشکرم ایران

اقتصادبرتر

آخرین پست کارلوس کی روش پیش از ترک تهران خیلی کوتاه بود. دو کلمه ای : متشکرم ایران.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۱ بهمن ۹۷

به گزارش #اقتصادبرتر، کارلوس کی روش بعد از ۸ سال حضور درایران بامداد امروز تهران را به مقصد زادگاهش ترک کرد. او قرار است در هفته آتی رهبری تیم کلمبیا را برعهده بگیرد.

آخرین پست اینستاگرامی کارلوس کی روش بعد از ترک ایران : متشکرم ایران

کارلوس کی روش پیش از ترک تهران در گفتگوی تصویری با برخی از خبرنگاران احساسات خود را بر زبان آورد. از موقعیتی که در آن قرار گرفته بود. ترک تهران و تیم ملی بعد از ۸ سال.

به گزارش اقتصادبرتربه نقل از “ورزش سه”، کارلوس کی روش گفت: همه آنهایی که برای بدرقه من به فرودگاه آمدند خیلی زحمت کشیدند. به خصوص کاپیتان جواد نکونام. می خواستم از دو اسم هم به صورت ویژه تشکر کنم. آقای مالک که در ابتدای حضورم در تیم ملی و در فدراسیون فوتبال علی کفاشیان او را زیاد می دیدم. هم چنین سرمربی تیم ملی تنیس آقای سعید احمد وندی و دستیارش. حضور این دوستان در فرودگاه برایم خیلی ارزشمند و با معنا بود و هیچ وقت این رفتار دوستان خود را فراموش نمی کنم. مراتب تقدیر و تشکر خودم را از این دوستان و کادر فنی ام یک بار دیگر اعلام می کنم. من با اشک هایی که درون قلبم وجود دارد تهران را ترک می کنم و کسانی می توانند این اشک را ببینند که با من احساس مشترک داشته باشند و تنها چیزی که می توانم در آخر صحبت هایم به آن اشاره کنم این است: ایران متشکرم.

سایت معتبر اسپانیایی از قطعی شدن حضور کی‌روش در کلمبیا خبر داد

آاس اسپانیا:
این آخرین بازگشت کی روش به تهران آن هم در میان طرفدارانش بود چون مربی پرتغالی از ۵ فوریه در کلمبیا به عنوان سرمربی جدید این کشور معرفی خواهد شد تا چالش جدیدی را این بار در رقابت های کوپاآمریکا تجربه کند.

پاسخ دادن