گردهمایی بین‌المللی معدنی‌ها در تهران

اقتصاد برتر

صبح امروز جمعه ۱۱ آبان چهاردهمین نمایشگاه «ایران‌کان‌مین» معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات و تجهیزات معدنی در نمایشگاه بین‌المللی تهران و با حضور علا میرمحمد صادقی رئیس شورای عالی پیشکسوتان اتاق ایران و محمدرضا بهرامن رئیس خانه معدن ایران افتتاح شد.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۲ آبان ۹۷

امروز چهاردهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات و تجهیزات معدن، راه‌سازی و صنایع وابسته (ایران کانمین ۲۰۱۸) با حضور بیش از ۸۰ شرکت بزرگ داخلی و ۳۵ شرکت خارجی از ۳۵ کشور مختلف دنیا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

در حاشیه افتتاح این نمایشگاه، محمدرضا بهرامن – رئیس خانه معدن ایران – با اشاره به حضور ۳۵ کشور خارجی در این نمایشگاه، گفت:‌ علیرغم نگاه تحریمی و مسمومی که در ماه‌های اخیر نسبت به ایران ایجاد شده، ‌ این دوره از نمایشگاه ایران کانمین پرشورتر و با نگاه علمی‌تر نسبت به سال‌های گذشته برگزار شده است.
وی افزود: در نمایشگاه امسال فضایی فراهم‌شده تا آخرین اطلاعات مورد نیاز بخش معدن در حوزه محیط‌زیست، منابع طبیعی و سرمایه‌گذاری در اختیار فعالان این بخش گذاشته شود و همچنین با توجه به نیازهای دانشجویان در راستای بهبود ارتباط صنعت با دانشگاه حرکت کنیم.
رئیس خانه معدن، با اشاره به سهم ۴۰ درصدی معدن در اقتصاد کشور، اظهار کرد:‌ این نمایشگاه می‌تواند به‌صورت مهندسی و استانداردشده نشان‌دهنده پتانسیل و ظرفیت کشور در بخش معدن باشد که تاکنون به‌طور کامل از آن استفاده نشده است.
این نمایشگاه به همراه برگزاری کنگره بین‌المللی معدن و کنفرانس مهندسی معدن ایران تا روز ۱۴ آبان، هر روز از ساعت ۹ صبح تا پنج عصر ادامه خواهد داشت.#مس

*مس پرس

پاسخ دادن