آبادان میزبان جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷

نایب رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران گفت: توافق نهایی برای برگزاری جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ در آبادان صورت گرفت و این شهر میزبان قطعی این رقابت هاست.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۳ اسفند ۹۵

حمید بنی تمیم افزود: توافقی با سازمان منطقه آزاد اروند برای اسکان تیم ها با فدراسیون کشتی صورت گرفته بود و این سازمان به تعهدات خود عمل کرد.
وی اظهار داشت: برای برخی اقدامات نیز بین فدارسیون کشتی و استانداری خوزستان هم توافقی انجام شد که استانداری در انجام تعهدات خود تعلل کرد که این مهم باعث بروز برخی مشکلات در میزبانی آبادان شد.
نایب رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران گفت: پس از برگزاری نشست مجدد با استاندار خوزستان، این مشکل برطرف شد و اکنون روند آماده سازی زیرساخت ها برای میزبانی آبادان سرعت بیشتری گرفته است.
بنی تمیم از آماده سازی سالن های تمرینی برای تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات خبر داد و افزود: تیم های ملی کشتی فرنگی ایران، روسیه و آذربایجان از فردا دوشنبه ۲۳ اسفندماه وارد آبادان می شوند تا خود را برای حضور در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۷ آماده کنند.
وی تصریح کرد: تمامی پیش بینی های لازم برای هر چه بهتر برگزار شدن این مسابقات در نظر گرفته شده تا آبادان میزبان شایسته ای در این دوره از رقابت ها باشد.
نایب رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: راه ورود و خروج تیم ها، داوران، رسانه و تماشاگران از یکدیگر جدا شد و اکنون عوامل اجرایی فدراسیون در حال آماده سازی سالن محل برگزاری این مسابقات هستند.

رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی سال ۲۰۱۷، بیست و ششم و بیست و هفتم اسفندماه جاری با حضور هشت تیم برتر دنیا در سالن کوثر شهر آبادان برگزار می شود.

تیم های ایران، روسیه، جمهوری آذربایجان، ترکیه، آلمان، اوکراین، قزاقستان و بلاروس به عنوان هشت کشور برتر کشتی فرنگی جهان در این رقابت ها حضور می یابند.

 ** برنامه این مسابقات و دیدارهای تیم ایران به شرح زیر است:

چهارشنبه ۲۵ اسفندماه:

ساعت ۱۴ تا ۱۵: کلینیک داوران

ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۷:۳۰: جلسه فنی سرپرستان تیم های حاضر

ساعت ۱۷ تا ۱۷:۴۵: کنترل پزشکی

ساعت ۱۸ تا ۱۹: مراسم وزن کشی کلیه اوزان

پنج شنبه ۲۶ اسفندماه:

ساعت ۹ تا ۱۲: مسابقات مقدماتی دور اول

 ** مسابقه تیم ایران با آلمان ساعت ۱۰:۳۰

ساعت ۱۷:۲۰ تا ۱۸: مراسم افتتاحیه

ساعت ۱۸ تا ۲۰:۳۰: مسابقات مقدماتی دور دوم

** مسابقه تیم ایران با روسیه ساعت ۱۸

جمعه ۲۷ اسفندماه:

ساعت ۹:۱۵ تا ۱۱:۴۵: مسابقات مقدماتی دور سوم

** مسابقه تیم ایران با قزاقستان ساعت ۱۰:۳۰

ساعت ۱۱:۴۵ تا ۱۳: مسابقات برای کسب عنوان های هفتم و پنجم

ساعت ۱۶:۴۵ تا ۱۸: مسابقه رده بندی

# ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰: مسابقه فینال

*مهر

پاسخ دادن