آب روستا قطع است اما قبض صادر می شود!

حالی برای اهالی روستای مزیبله سفلی در خوزستان قبض آب صادر می‌شود که به گفته اهالی آب لوله‌کشی آن‌ها از اسفندماه پارسال قطع است و آب مورد نیاز روستا به وسیله تانکر‌های آب تامین می‌شود.

تهران- اقتصادبرتر- ۲۷ آذر ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از رکن آنلاین ، رئیس آبفای شهرستان رامشیر استان خوزستان در خصوص صدور قبض آب برای افراد در روستای مزیبله سفلی که آب لوله‌کشی ندارد توضیحاتی ارائه داد.

حسنی رئیس آبفای شهرستان رامشیر، با اشاره به صدور قبض آب برای تعدادی از افراد روستایی که آب آن قطع است گفت:روستای مزیبله سفلی ۲۵ کیلومتر از استان خوزستان فاصله دارد و در حال حاضر باتوجه به کدورت آب، آبرسانی به این روستا از طریق تانکر صورت می‌گیرد.

او ادامه داد:قبوضی که در حال حاضر در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر قبض آب برای آبی که قطع است انتشار پیدا کرده مربوط به زمانی است که مشترکان این روستا از آب لوله کشی شرب استفاده می‌کردند چراکه در زمان قطع بودن آب، قبضی صادر نمی شود و در این حالت کنتور خاموش است و کار نمی‌کند.

حسنی بیان کرد: این قبوض آب مربوط به دوره قبل و در زمان مصرف آب بوده است.

او اضافه کرد:خوشبختانه قطعی آب در این روستا به صورت مستمر نیست فقط به دلیل شکستگی خطوط انتقال و یا کدورت آب رودخانه قطع می‌شود.

اما عکس قبضی که منتشر شده است نشان می دهد این قبض مربوط به ماه ۴ امسال می باشد!

پاسخ دادن