“آتش سوزی در انبارهای شرکت فولاد خوزستان” و “پالایشگاه تهران”

رئیس روابط عمومی شرکت پالایش نفت تهران گفت: در حادثه آتش سوزی ظهر امروز در پالایشگاه یک نفر جان خود را از دست داد و یک نفر مصدوم شد.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۴ خرداد ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از صدا و سیما ، بنا بر اعلام منابع خبری بر اثر نشت بنزین و شعله ور شدن آن یکی از کارکنان بهره‌برداری پالایشگاه تهران دچار سوختگی شدید شد و درگذشت.

مصدومان دیگر این حادثه مراحل درمان را طی می‌کنند.

این حادثه حوالی ساعت ۱۲ و ۵۰ دقیقه به وقوع پیوسته و مهار شده است.

بنا بر اعلام روابط عمومی این شرکت کارکنان پالایشگاه تهران هم‌اکنون در حال بررسی شرایط ایمنی هستند تا پس از اطمینان کامل این واحد بلافاصله در مدار تولید قرار گیرد.‌

“آتش سوزی در انبارهای شرکت فولاد خوزستان”

نیک رو

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: بخشی از انبارهای شرکت فولاد خوزستان ساعاتی پیش دچار آتش سوزی شد که مهار آتش توسط ۱۴ خودروی آتش نشان ادامه دارد.

ابراهیم قنبری افزود: ساعت حدود ۱۳:۳۰ امروز بخشی از انبارهای شرکت فولاد خوزستان دچار آتش سوزی شد که بلافاصله خودروهای آتش نشانی به محل اعزام شدند.

وی اظهارداشت: این آتش سوزی همچنان در بخش‌هایی از انبارهای این شرکت ادامه دارد که ماموران در تلاش هستند از سرایت آتش به سایر بخش‌های این شرکت جلوگیری کنند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: این آتش سوزی در نزدیکی در شماره چهار شرکت فولاد خوزستان رخ داده و سازمان آتش نشانی اهواز با هفت خودرو و شرکت فولاد با هفت خودروی آتش نشان در حال مهار آتش هستند.

پاسخ دادن