آخرین خبر از تزریق یک درصد از صندوق توسعه ملی به بورس

اقتصادبرتر

محمد ابراهیم آقابابایی رئیس هیئت عامل صندوق تثبیت بازار سرمایه از تنظیم پیش نویس قرارداد با صندوق توسعه ملی برای انتقال بیش از ۱۰ میلیارد تومان به بازار بورس خبر داد.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۴ مهر ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از تابناک، در تاریخ ۷ مهر ماه جاری محمدابراهیم آقابابایی، رئیس هیئت عامل صندوق تثبیت بازار سرمایه، از تنظیم پیش‌نویس قرارداد با صندوق توسعه ملی برای انتقال بیش از ۱۰ میلیارد تومان به بازار بورس خبر داد و اعلام داشت: پیش‌نویس قرارداد دو صندوق تهیه شده که پس از نهایی و تایید شدن اقدامات لازم جهت انتقال منابع صورت خواهد پذیرفت.

حال امروز ۱۴ مهرماه طبق تازه ترین خبرها ماشاالله عظیمی، عضو شورای عالی بورس تهران، از تایید این قراردادها تا پایان هفته جاری خبر داد.

ماشاالله عظیمی تصریح کرد: در حال حاضر قراردادهای مرتبط با انتقال یک درصد از صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار سرمایه آماده و به نهادهای مربوطه ارسال شده است و طبق گفته مسئولان تا پایان هفته جاری قراردادهای مذکور تایید خواهد شد.

عظیمی همچنین تایید و صدور دستور انتقال از طرف بانک مرکزی را بسیار مهم دانست و گفت: بعد از تایید قراردادها از طرف نهادهای مربوطه، نوبت به تایید بانک مرکزی می رسد و تا زمانی که بانک مرکزی دستوری صادر نکند امکان جابه جایی یک ریال هم از صندوق توسعه ملی وجود ندارد.

پاسخ دادن