آخرین خبر از تعطیلی مدارس یکشنبه ۲۹ دی ۹۸

آخرین خبر از تعطیلی مدارس
تعطیلی مدارس

با بارش برف و باران در برخی از شهرها، افزایش آلودگی هوا و همچنین شیوع آنفولانزا در کشور شاهد تعطیلی مدارس خواهیم بود.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۸ دی ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر ، تمامی مقاطع تحصیلی تهران امروز ۱شنبه ۲۹دیماه تعطیل اعلام شد.
روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران: همه مقاطع تحصیلی نوبت صبح امروز در چهاردانگه، اسلامشهر، بهارستان یک و دو، ملارد، شهریار و قدس تعطیل است.
تکمیلی | تعطیلی کلیه مدارس پردیس، بومهن، رودهن، جاجرود و دماوند در نوبت صبح

روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان‌ های استان تهران: کلیه مدارس پردیس، بومهن، جاجرود، رودهن، دماوند و آبعلی به علت بارش برف و یخ‌بندان امروز (یکشنبه ٢٩ دی‌) در نوبت صبح تعطیل است.

دانشگاه آزاد واحدهای علوم و تحقیقات، تهران مرکزی، رودهن و دماوند تعطیل شد

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که به دلیل بارش برف سنگین در برخی نقاط استان تهران، دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای علوم و تحقیقات، تهران مرکزی (سوهانک)، رودهن و دماوند امروز یکشنبه ۲۹ دی ماه تعطیل است

طبق اعلام آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، تمام مدارس تبریز در روز یک شنبه تعطیل شد.

به دنبال بارش سنگین برف، کولاک و برودت شدید هوا در نواحی پنجگانه تبریز، همه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره‌های تحصیلی در شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

به دنبال بارش سنگین برف، کولاک و برودت شدید هوا، فردا یکشنبه ۲۹ دی ماه همه مدارس شهری و روستایی ملکان و بستان آباد در تمامی دوره‌های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

در بناب و تیکمه داش نیز همه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره‌های تحصیلی فردا در شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

به دنبال بارش برف، کولاک و برودت هوا، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، فردا یکشنبه (۲۹دی ماه) تعطیل بوده و کلیه امتحانات واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با یک ساعت تاخیر شروع می‌شود.

در اطلاعیه روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان آمده است:

«به اطلاع عموم دانشجویان، اساتید و کارکنان محترم می‌رساند، به علت بارش شدید برف و برودت هوا، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان فردا یکشنبه ۲۹ دی ماه، تعطیل بوده و زمان جدید امتحانات فردا متعاقبا از طریق کانال دانشگاه به اطلاع دانشجویان می‌رسد».

در اطلاعیه دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز آمده است:

«به دنبال بارش برف، برودت هوا و یخبندان در مسیرهای مواصلاتی آذربایجان شرقی و احتمال بروز حوادث ناگوار در مسیرهای منتهی به دانشگاه، کلیه امتحانات واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی استان در شیفت صبح روز یکشنبه ۲۹ دی ماه ۹۸ با یک ساعت تاخیر برگزار می‌شود. بدین ترتیب امتحان ساعت ۸:۳۰ در ساعت ۹:۳۰ و امتحان ساعت ۱۱ در ساعت ١٢ برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، با توجه به شرایط خاص دانشگاه آزاد واحد مراغه امتحانات این واحد با دو ساعت تاخیر شروع می‌شود، همچنین کلیه واحدهای استان نیز از ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود. همچنین زمان شروع به کار همکاران محترم واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی استان و تبریز نیز در روز یکشنبه ۲۹ دی ماه ساعت ۹ صبح خواهد بود».

مدارس ۱۲ شهرستان آذربایجان غربی تعطیل شد

روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان غربی:
با توجه به برودت هوا و بارش شدید برف فردا یکشنبه ۲۹ دی ماه مدارس ابتدایی نواحی یک و دو ارومیه، سردشت مدارس ابتدایی شهری و ابتدایی و دوره اول متوسطه روستایی در نوبت صبح، انزل، نازلو، صومای برادوست، سیلوانا، میاندوآب، مرحمتآباد-خوی، مهاباد، پیرانشهر، اشنویه و نقده تمامی مدارس در نوبت صبح تعطیل است.

اطلاعیه تعطیلی مدارس زنجان 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استان، طبق تصمیم کمیته تعطیلی مدارس استان زنجان، بدلیل بارش برف و کولاک و برودت هوا
««کلیه مقاطع تحصیلی ناحیه یک و ناحیه دو زنجان، انگوران، ایجرود، زنجانرود و ماهنشان»» شیفت صبح و عصر روز یکشنبه ۲۹ دی ماه تعطیل می باشند.

اطلاعیه تعطیلی مدارس روزیکشنبه ۲۹ دی در خراسان رضوی

 با توجه به بارش برف، برودت شدید هوا و یخبندان سطح معابر، فردا یکشنبه ۲۹ دی ماه، مدارس “شهرستان خوشاب” در مقطع ابتدایی تعطیل خواهند بود.

 کلیه مراکز پیش دبستانی و مدارس استثنایی(در تمام مقاطع) نیز در این شهرستان تعطیل خواهند بود.

 اطلاعیه روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل درباره تعطیلی یا تاخیر شروع کلاس ها:

 روز یکشنبه ۲۹ دیماه ۹۸ در اردبیل، نمین، نیر، هیر، سرعین و ارشق تمامی مقاطع تحصیلی و در خلخال پیش دبستانی، ابتدایی و مدارس استثنایی و در مشکین شهر پیش دبستانی و ابتدایی و در لاهرود فقط مقطع پیش دبستانی در نوبت قبل از ظهر به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل شد.

 در مشکین شهر هم، متوسطه دوره اول و دوم روستایی با یک ساعت تاخیر و در لاهرود ابتدایی، متوسطه دوره اول و دوم با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند شد.

مدارس برخی از مناطق لرستان فردا تعطیل است

به دلیل بارش برف و قطع راه ارتباطی، مدارس دهستان گریت، دهستان کشور و روستای بیشه فردا یکشنبه تعطیل است.

اطلاعیه شماره ۱ آموزش و پرورش استان مرکزی درخصوص وضعیت فعالیت مدارس در روز یکشنبه
اطلاعیه شماره یک
به اطلاع می رساند به دلیل بارش برف، سرما و لغزندگی جاده ها و معابر مدارس کلیه دوره های تحصیلی شهرستان شازند و منطقه سربند در روز یکشنبه ۲۹ دی ماه در نوبت صبح با تاخیر و ساعت ۹ فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.
در صورت تغییر وضعیت، این اطلاعیه تکمیل خواهد شد.

این خبر تکمیل می شود….

پاسخ دادن