آخرین خبر از تعطیلی مدارس ۱۳ بهمن ۹۸

آخرین خبر از تعطیلی مدارس 13 بهمن 98

با بارش برف و باران در برخی از شهرها، برودت هوا و در کشور شاهد تعطیلی برخی مدارس خواهیم بود.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۲ بهمن ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر، اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام کرد: فردا در شهرستان خلخال مقطع ابتدایی و پیش دبستانی در نوبت صبح تعطیل است.

اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام کرد: بدلیل برودت هوا فردا یکشنبه ۱۳ بهمن ماه در شهرستان خلخال مقطع ابتدایی و پیش دبستانی در نوبت صبح تعطیل است.

همچنین در خلخال کلاس مقطع متوسطه دوره اول نیز با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

اطلاعیه آموزش‌وپرورش چهارمحال‌وبختیاری در خصوص تعطیلی مدارس در روز یکشنبه

آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در اطلاعیه‌ای جزئیات تعطیلی و تاخیر در آغاز به کار مدارس استان در روز یکشنبه ۱۳ بهمن‌ماه را اعلام کرد.

 در اطلاعیه‌ آموزش و پرورش آمده است: به اطلاع کلیه هم استانی‌ها می‌رساند به علت پیش‌بینی بارش برف، کولاک و برودت هوا یکشنبه ۱۳ بهمن ماه، مدارس شهرستان کوهرنگ در همه مقاطع تحصیلی تعطیل هستند.

هم چنین مدارس مقطع ابتدایی شهرستان‌های فارسان، بن و سامان تعطیل و مدارس مقطع متوسطه اول و دوم فعالیت آموزشی خود را با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند کرد.

در شهرستان‌های شهرکرد، بروجن، اردل، کیار و مناطق لاران، میانکوه، بلداجی، گندمان و عشایر کلیه مدارس در همه مقاطع تحصیلی فعالیت آموزشی خود را با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند کرد.

تعطیلی مدارس در برخی از نقاط خراسان شمالی با بارش برف

مدیر روابط عمومی از تعطیلی مدارس در روستاهای شهرستان شیروان به علت بارش برف خبر داد.

هجرتی اظهارکرد: تمامی مدارس و در نقاط روستایی و شهرهای زیارت، لوجلی و قوشخانه درنوبت صبح در شهرستان شیروان تعطیل هستند.

وی گفت: مدارس شهر شیروان دایر است.

هجرتی افزود: علاوه بر آن در بخش شوقان در شهرستان جاجرم نیز فقط مدارس ابتدایی سطح شهر شوقان و در روستاهای طبر، برزانلو، محمد آباد طبر، چهاربید، کتلی و حصار عیسی در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول نوبت صبح تعلیل هستند.

جزئیات تعطیلی مدارس آذربایجان شرقی یکشنبه ۱۳ بهمن

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: به دنبال بارش برف و برودت هوا برخی مدارس استان یکشنبه ۱۳ بهمن ماه ۹۸ تعطیل است.

محمد صبوری اظهار داشت: به علت بارش برف و برودت هوا، یکشنبه ۱۳ بهمن ماه ۹۸ مدارس تعدادی از شهرهای و بخش‌های آذربایجان‌شرقی تعطیل است.

چاراویماق

تمام مدارس روستایی در تمام دوره های تحصیلی تعطیل و تمام مدارس شهری با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

هریس

همه مدارس در تمام دوره های تحصیلی در شهر هریس و در روستاهای مسیر دهستان خانمرود با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

هوراند

مدارس استثنائی، پیش دبستانی و ابتدایی شهری و روستایی تعطیل خواهند بود.

بارش برف و برودت هوا مدارس برخی مناطق زنجان را تعطیل کرد

رییس روابط عمومی و اداره اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش زنجان اعلام کرد: به دلیل بارش برف و برودت هوا تمامی مقاطع تحصیلی ایجرود و بزینه‌رود، در نوبت صبج یکشنبه /۱۳ بهمن/ تعطیل است

رهبر طوماری روز یکشنبه افزود: طبق تصمیم کمیته تعطیلی مدارس استان زنجان، همچنین به دلیل بارش برف و برودت هوا مقطع پیش دبستانی و ابتدایی سلطانیه و بخش مرکزی خدابنده در نوبت صبح امروز تعطیل است.

وی اضافه کرد: تعطیلی مدارس این استان از طریق روابط عمومی آموزش و پرورش اطلاع‌رسانی می‌شود.

روز شنبه ۱۲ یهمن و پنجم بهمن امسال نیز دلیل بارش برف، کولاک و برودت هوا کلیه مقاطع تحصیلی شهرستان ایجرود و مدارس پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول ناحیه یک و ۲، زنجانرود و مقطع ابتدایی و پیش دبستانی بخش مرکزی، خدابنده، سجاسرود، بزینه رود و افشار در نوبت روز شنبه تعطیل اعلام شده بود.

این خبر تکمیل می شود…..

پاسخ دادن