آخرین خبر از تعطیلی مدارس ۲۱ بهمن ۹۸

آخرین خبر از تعطیلی مدارس
تعطیلی مدارس

با بارش برف و باران در برخی از شهرها، برودت هوا و در کشور شاهد تعطیلی برخی مدارس خواهیم بود.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۰ بهمن ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر ، با بارش برف و باران در برخی از شهرها شاهد تعطیلی مدارس خواهیم بود.

تعطیلی مدارس ابتدایی و پیش دبستانی استان همدان

‍ مدارس ابتدایی و پیش دبستانی در برخی نقاط استان همدان به علت برف و سرما امروز صبح تعطیل شد.

اداره روابط عمومی آموزشو پرورش استان همدان  مدارس ابتدایی و پیش دبستانی در نواحی یک و دو همدان، اسدآباد، تویسرکان وقلقل رود در نوبت صبح روز دوشنبه ۲۱ بهمن تعطیل شدند.

این هفته دمای هوا در استان همدان به شدت کاهش یافت و باد شدید با سرعت نزدیک به ۱۰۰ کیلومتر همدان را در نوردید.

همچنین بارش برف هم برخی نقاط استان را لغزنده کرده است.

کدام دانشگاه‌های تبریز تعطیلی یا تاخیری دارند؟ +جزئیات

با بارش کم سابقه برف در تبریز، مدارس کلیه مقاطع تحصیلی در تبریز تعطیل شد و تعدادی از دانشگاه‌ها هم تعطیلی یا تاخیری دارند.

با توجه به اعلام آخرین مهلت دفاع از پایان نامه در روز ۲۱ بهمن ماه ۹۸ ، چنانچه با توجه به شرایط جوی، دفاع از پایان نامههایی که صرفا برای ۲۱ بهمن مجوز دارند و در ساعت مقرر برگزار نشوند، با هماهنگی معاونت‌های پژوهش و فناوری واحدهای دانشگاهی زمان دفاع از پایان نامه‌ها به روز چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۸ موکول خواهد شد.

دانشگاه سهند هم اعلام کرد که بدنبال بارش برف، برودت هوا و یخبندان فعالیت‌های اداری و آموزشی دانشگاه فردا دوشنبه ۲۱ بهمن ماه در دانشگاه سهند با ۲ ساعت تاخیر و از ساعت ۱۰/۳۰ شروع خواهد شد.

دانشگاه نبی اکرم (ص) تبریز هم اعلام کرد که به دنبال بارش سنگین برف، کولاک و برودت شدید هوا، کلاس‌های ساعت ۸ تا ١ صبح روز دوشنبه ۲۱بهمن تعطیل بوده و شروع کلاس‌ها از ساعت ۱۰ صبح خواهد بود. شروع ساعت کاری بخش اداری دانشگاه از ساعت ۹٫۳۰ صبح خواهد بود.

دانشگاه تبریز در اطلاعیه تاخیر در شروع کلاس‌های درسی دانشگاه را اعلام کرد. این دانشگاه اعلام کرد که بدنبال بارش برف، برودت هوا و یخبندان تمامی کلاس‌های درسی و همچنین واحدهای آموزشی و اداری فردا دوشنبه ۲۱ بهمن ماه در دانشگاه تبریز با یک ساعت تاخیر شروع خواهد شد.

دانشگاه آزاد تبریز هم اعلام کرد که بدنبال بارش برف و برودت هوا و یخبندان ساعت شروع به کار کلیه بخش‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی فردا دوشنبه ۲۱ بهمن ۹۸ ساعت ۱۰ خواهد بود.

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

فردا دو شنبه ۲۱ بهمن، کلیه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره‌های تحصیلی نواحی پنجگانه تبریز در شیفت صبح تعطیل است.

به دنبال بارش سنگین برف، کولاک و برودت شدید هوا تمامی مقاطع تحصیلی شهری و روستایی تبریز در نواحی پنجگانه این شهر روز دوشنبه در شیفت صبح و بعد از ظهر تعطیل خواهند بود.

گفتنی است از ظهر امروز یک شنبه شاهد بارش سنگین برف و کولاک در شهر تبریز هستیم.

در شهرستان هشترود نیز کلیه مدارس روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل و در شهر، مدارس استثنائی تعطیل و مدارس پیش دبستانی، ابتدایی، دوره اول و دوم متوسطه با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در چاراویماق کلیه مدارس روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل و در شهر، مدارس استثنائی، پیش دبستانی و ابتدایی تعطیل و دوره اول و دوم متوسطه با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در شهرستان مراغه کلیه مدارس روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل و در شهر، مدارس استثنائی و پیش دبستانی تعطیل و مدارس ابتدایی با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در شهرستان اهر کلیه مدارس روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل و مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و استثنائی شهری با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در بستان آباد و تیکمه داش کلیه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

در شهرستان اسکو، شهرجدیدسهند و ایلخچی کلیه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

اطلاعیه تعطیلی مدارس در خلخال

آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام کرد: فردا دوشنبه ۲۱بهمن ماه به علت برودت هوا و بارش برف در خلخال در نوبت قبل ازظهر کلیه مقاطع تحصیلی تعطیل است.

آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام کرد: فردا دوشنبه ۲۱بهمن ماه به علت برودت هوا و بارش برف در خلخال در نوبت قبل ازظهر کلیه مقاطع تحصیلی تعطیل است.

همچنین در منطقه شاهرود پیش دبستانی و ابتدایی تعطیل و متوسطه دوره اول و دوم نیز با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

مدارس ۳ شهرستان آذربایجان غربی تعطیل شد

روابط عمومی آموزش وپرورش آذربایجان غربی طی اطلاعیه ای اعلام‌کرد: به دلیل بارش برف و برودت هوا مدارس روستایی سه شهرستان استان تعطیل است.

روابط عمومی آموزش وپرورش آذربایجان غربی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به برودت شدید هوا و کولاک و احتمال لغزنده بودن جاده‌ها فردا دوشنبه در نوبت صبح مدارس چالدران در بخش روستایی تعطیل و شروع مدارس شهری یک ساعت تأخیر همراه خواهد بود.

این اطلاعیه می‌افزاید مدارس بوکان‌ابتدایی شهری و مدارس روستایی تعطیل و شروع کلاس‌های متوسطه دوره اول و دوم شهری با یک ساعت تأخیر آغاز می‌شود.

همچنین در سردشت و پیرانشهر مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول روستایی تعطیل و شروع مدارس شهری با یک ساعت تأخیر همراه است.

در شهرستان‌های ماکو و نقده شروع مدارس بایک ساعت تأخیر همراه خواهد بود.

برودت هوا مدارس شهری و روستایی شهرستان بانه را تعطیل کرد

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان گفت: تمام مدارس شهرس و روستایی شهرستان بانه در نوبت صبح فردا دوشنبه ( ۲۱ بهمن‌ماه) تعطیل است.

رشید قربانی در بانه با اشاره به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر کولاک شدید، وزش باد، برودت هوا و لغزندگی معابر تمام مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم سطح شهر و روستاهای شهرستان بانه در نوبت صبح فردا دوشنبه ۲۱ بهمن ماه۹۸، تعطیل است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان گفت: در صورت تعطیلی مدارس سایر شهرستان‌های استان، این موضوع از طریق رسانه‌های معتبر اطلاع‌رسانی می‌شود.

تا این لحظه خبری از تعطیلی مدارس نیست پس مدارس خوزستان فردا تعطیل نیست و فردا دوشنبه ۲۱ بهمن ماه طبق روال معمول دایر می‌باشند.

این خبر تکمیل می شود…

پاسخ دادن