آخرین خبر از تعطیلی مدارس ۲۶ آذر ۹۸

آخرین خبر از تعطیلی مدارس
تعطیلی مدارس

معاون استاندار تهران از تعطیلی مدارس استان تهران در شیفت صبح به جز دو شهرستان فیروزکوه و دماوند خبر داد.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۵ آذر ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر ، محمد تقی‌زاده معاون استاندار تهران  با اشاره به پایداری شرایط جوی و انباشت آلایندگی در سطح استان تهران و افزایش شاخص آلایندگی، از تعطیلی تمامی مدارس استان تهران به غیر از مدارس فیروزکوه و دماوند در کلیه مقاطع در شیفت صبح فردا سه‌شنبه ۲۶ آذرماه خبر داد.

فردا طرح زوج و فرد از در منازل اجرا می‌شود

طرح زوج و فرد از درِ منازل اجرا می‌شود و همچنین فعالیت تمام معادن شن و ماسه نیز متوقف شده و تردد کامیون‌ها نیز در سطح شهر همچنان ممنوع است.

– دانشگاه‌های تهران هم تعطیل شد

تقی‌زاده معاون عمرانی استانداری تهران: با توجه به انباشت آلاینده‌ها همه دانشگاه‌های شهر و استان تهران به استثنای شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه فردا سه‌شنبه ۲۶آذرماه تعطیل است.

مهدهای کودک و مدارس ابتدایی البرز فردا سه شنبه تعطیل است

دانشگاه‌های استان البرز فردا تعطیل است

کمیته اضطرار کاهش آلودگی هوا در استان البرز دانشگاه‌های سراسر استان البرز به جز شهرستان طالقان را تعطیل اعلام کرد.

بر این اساس دانشگاه‌های خوارزمی، پردیس کشاورزی دانشگاه تهران، آزاد، علوم پزشکی، پیام نور، مراکز علمی – کاربردی و مراکز غیرانتفاعی در روز سه شنبه ۲۶ آذرماه تعطیل است.

علاوه بر دانشگاه‌ها، کلیه مدارس به جز بخش آسارا و شهرستان طالقان در نوبت صبح تعطیل است و برای نوبت عصر نیز متعاقبا تصمیم گیری خواهد شد.

ستاد اضطرار آلودگی هوای استان البرز اعلام کرد که با تداوم آلایندگی و افزایش غلظت ذرات آلاینده معلق در هوا ، فعالیت مهدکودک ها، پیش دبستانی و مقطع ابتدایی در نوبت صبح در پنج شهرستان کرج ، ساوجبلاغ ، نظرآباد، اشتهارد و فردیس فردا سه شنبه نیز تعطیل است.

تعطیلی مدارس و دانشگاه‌های ۱۳ شهرستان خوزستان

تمامی مدارس، مراکز آموزشی و دانشگاه‌های شهرستان‌های اهواز، حمیدیه، کارون، باوی، سوسنگرد، شادگان، آبادان، خرمشهر، رامشیر، رامهرمز، ماهشهر، هندیجان و امیدیه در نوبت صبح و عصر به علت آبگرفتگی معابر و بارش باران فردا سه‌شنبه (۲۶ آذرماه) تعطیل اعلام شدند.
بنا بر اعلام ستاد مدیریت بحران خوزستان، مدارس و دانشگاه‌های ۱۳ شهرستان فردا (سه‌شنبه) در نوبت صبح به علت آبگرفتگی معابر و بارش باران تعطیل اعلام شده‌اند.

در اطلاعیه ستاد مدیریت بحران خوزستان آمده است: “بر اساس تصمیم ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران خوزستان، تمامی مدارس، مراکز آموزشی و دانشگاه‌های شهرستان‌های اهواز، حمیدیه، کارون، باوی، سوسنگرد، شادگان، آبادان، خرمشهر، رامشیر، رامهرمز، ماهشهر، هندیجان و امیدیه در نوبت صبح به علت آبگرفتگی معابر و بارش باران فردا سه‌شنبه (۲۶ آذرماه) تعطیل اعلام شدند.

ادارات خوزستان فردا (سه‌شنبه) تعطیل نخواهند بود.”

همچنین فرماندار ویژه خرمشهر مدارس شیفت صبح این شهرستان را تعطیل اعلام کرد.

تمامی مدرسه های بستک فردا سه شنبه تعطیل است
فرماندار بستک گفت: با توجه به تداوم بارندگی ها و آبگرفتگی معابر تمامی مدرسه های شهری و روستایی شیفت صبح و عصر این شهرستان فردا سه شنبه تعطیل است.

سید شمس الدین حسینی قتالی شامگاه دوشنبه با اعلام این خبر افزود: تعطیلی مدرسه ها درهمه مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و دوم بستک را شامل می شود.

تعطیلی مدارس کیش

جانشین رئیس ستاد مدیریت بحران کیش گفت: مدارس کیش فردا سه شنبه ۲۶آذر به دلیل بارش باران و نامساعدبودن وضعیت جوی تعطیل است.

تعطیلی مدارس چند شهرستان استان بوشهر در روز سه شنبه

به علت تداوم بارش‌ها و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، مدارس چند شهرستان استان بوشهر فردا تعطیل است.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت:مدارس شهرستان های جنوبی استان نوبت صبح فردا تعطیل است

مجید اجرایی اظهار داشت: به علت بارندگی و تشدید ناپایداری‌های جوی با تصمیمات اتخاذ شده و با اعلام مدیریت بحران استان مدارس شهرستان های جنوبی استان در نوبت صبح سه شنبه تعطیل است

وی افزود: بر این اساس شهرستان های عسلویه، کنگان، جم، دیر، دشتی و مناطق کاکی و بردخون در نوبت صبح فردا تعطیل است

هنوز تصمیمی در مورد مدارس دیگر نقاط استان بوشهر گرفته نشده است.

گفتنی است پیش از نیز مدارس شهرستان #بوشهر نوبت صبح و بعد از ظهر فردا تعطیل اعلام شده بود

تعطیلی مدارس در برخی شهرستان های فارس/مدارس در برخی شهرستان های فارس فردا تعطیل است .

تعطیلی مدارس در برخی شهرهای فارس بر اساس مصوبه ستاد مدیریت بحران استان فارس کلیه مهدکودک ها و مقاطع تحصیلی شهرستان های لارستان ، لامرد، اوز، خنج، گراش، قیروکارزین، فراشبند، فیروزآباد، کازرون، کوه چنار، ممسنی، جهرم، فسا، مهر،زرین دشت، کوار، داراب ،رستم ، سپیدان ،خفر و شیراز فردا در نوبت صبح و عصر تعطیل است .

مدارس و مراکز آموزش عالی آبادان تعطیل شد

با تصمیم گیری ستاد بحران شهرستان آبادان، فردا مدارس در تمامی مقاطع و مراکز آموزش عالی این شهرستان تعطیل اعلام شد.

با توجه به وضعیت جوی کنونی و آب گرفتگی معابر، فردا سه شنبه ۲۶ آذرماه، تمام مقاطع تحصیلی، مراکز آموزشی و مراکز آموزش عالی شهرستان آبادان در ۲ نوبت صبح و عصر تعطیل شدند.

کلیه مدارس مقطع ابتدایی نوبت صبح قشم فردا تعطیل است

فرماندار قشم از تعطیلی مدارس استثنایی این شهرستان در کلیه مقاطع و مدارس ابتدایی نوبت صبح به دلیل پیش‌بینی شرایط جوی نامساعد برای فردا(سه‌شنبه) خبر داد.

علیرضا نصری شامگاه امروز  در قشم از تعطیلی سه مدرسه استثنایی ارمغان، امید و جاوید در شهرهای قشم، سوزا و روستای طبل این شهرستان و کلیه مدارس ابتدایی نوبت صبح به دلیل پیش‌بینی شرایط جوی نامساعد برای فردا خبر داد.

فرماندار و رئیس ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان قشم تصریح کرد: با توجه به هشدارهای هواشناسی، به دهیاران ماموریت داده شده به‌صورت شبانه روزی وضعیت روستاهای خود را تحت نظر داشته و تدابیر حداکثری برای پیشگیری از بروز خسارت را بکار گیرند.

نصری ادامه داد: بارندگی‌های پیشین نقاط ضعف و مسائل پس از آن را تا حدود زیادی روشن ساخته و با توجه به منابع و امکانات، در جهت تقویت زیر ساخت‌ها و پیشگیری از وقوع بحران اقدامات لازم نظیر حفر کانال، زهکشی، هدایت مسیل‌ها و پاکسازی مسیرها انجام شده است.

وی اضافه کرد: بسیاری از محلات قدیمی در شهرهای قشم، سوزا، درگهان و روستاها دچار مسئله ساختاری بوده که در کنار تدابیر کوتاه مدت و رایزنی برای اصلاح اساسی، نیاز به پایش در مواقع حساس و بسیج تمامی امکانات و ظرفیت‌های شهرستان دارد.

فرماندار قشم گفت: با توجه به مشکلات رفع نشده در بخش مسکن مهر قشم، اقدامات مقطعی نظیر خاکریزی جهت رفع مشکلات عبور و مرور انجام می‌شود.

پاسخ دادن