آخرین خبر از تعطیلی مدارس ۲۶ بهمن ۹۸

آخرین خبر از تعطیلی مدارس
تعطیلی مدارس

با بارش برف و باران در برخی از شهرها، برودت هوا و در کشور شاهد تعطیلی برخی مدارس خواهیم بود.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۵ بهمن ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر ، با بارش برف و باران در برخی از شهرها شاهد تعطیلی مدارس خواهیم بود.

روابط عمومی آموزش و پرورش گیلان در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر تداوم سرمای هوا و یخ بستن راهها و جاده ها، برخی از مدارس استان فردا “شنبه” تعطیل اعلام شده است.

در این اطلاعیه آمده است: مقطع پیش دبستانی و دبستان (نوبت صبح) مدارس شهر رشت و سنگر و تمامی مدارس جاده لاکان ، جاده جیرده و آقا سید شریف فردا “شنبه” تعطیل اعلام شده است.

بر اساس این اطلاعیه، مقطع پیش دبستانی و دبستان شهرستان آستانه اشرفیه و لاهیجان تعطیل است و متوسطه اول و متوسطه دوم با یک ساعت تاخیر و همه مدارس روستایی این دو شهر فردا تعطیل است.

بر اساس اطلاعیه آموزش و پرورش گیلان مدارس مقطع پیش دبستانی و دبستان و تمامی مدارس روستایی شهرستان سیاهکل و تمامی مدارس رودسر، کلاچای، رحیم آباد، رودبنه، شفت، املش، دیلمان، اطاقور، کومله و عمارلو در همه مقاطع تحصیلی تعطیل اعلام شده است.

بر این اطلاعیه، مدیران و عوامل اجرایی مدارس موظفند ضمن حضور در واحدهای آموزشی و هماهنگی لازم با انجمن های اولیا و مربیان، نسبت به برف روبی سقف و پاکسازی حیاط مدارس اقدام کنند.

استان گیلان دارای حدود ۴۰۰ هزار دانش آموز است.

آموزش و پرورش صبح امروز جمعه در اطلاعیه ای اعلام کرده بود که بر اساس مصوبه ستاد بحران و حوادث پیش بینی نشده استانداری گیلان همه مدارس استان روز شنبه ۲۶ بهمن باز است.

تعطیلی تعدادی از مدارس شرق گلستان

گلستان به دلیل بارش شدید برف و یخبندان، تعدادی از مدارس شرق استان گلستان تعطیل شدند.

روابط عمومی آموزش و پرورش استان گلستان در اطلاعیه ای اعلام کرد که در پی بارش شدید برف، کاهش شدید دما و یخبندان تعدادی از مدارس استان گلستان در روز شنبه ۲۶ بهمن ۹۸ تعطیل اعلام می گردد:

در شهرستان مینودشت، تمامی دوره های تحصیلی مدارس بخش کوهسارات و قلعه قافه و همچنین مدارس دهنه امام عبدالله از روستای ملاشی به بالا در نوبت صبح تعطیل است.

در شهرستان گالیکش، مدارس روستاهای فارسیان، لیرو، فرنگ، پادلدل، کیارام، پنو، سیجان، کندسکوه و قوشه چشمه در نوبت صبح تعطیل اعلام می گردد.

همچنین در شهرستان مراوه تپه، کلیه مدارس شهر گلیداغ، روستاهای پلی بالا و پایین، یانبلاغ، آقچه آغاشلی، قره قاشلی(گلیداغ)، بیاتلر، شارلوق، کسن، داشلی آرغاچ، آق امام، عرب لاله گون، قاپلانگلی و کمرلی، شنبه ۲۶ بهمن با ۲ ساعت تاخیر و از ساعت ۹ صبح دایر می باشند.

اطلاعیه تعطیلی مدارس استان اردبیل در روز شنبه ۲۶ بهمن ماه ۹۸

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، روز شنبه۲۶ بهمن ماه۹۸و براساس تصمیم شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان خلخال تمامی مدارس منطقه خلخال در نوبت قبل از ظهر و بعد از ظهر درتمامی مقاطع تحصیلی به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل است.

اطلاعیه تعطیلی مدارس در مازندران
همه مدارس کلاردشت و مرزن آباد فردا شنبه تعطیل است.

روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به علت برف و یخبندان و برودت هوا، همه مدارس کلاردشت و مرزن آباد در همه مقاطع روز شنبه ۲۶بهمن ماه در دو نوبت صبح و عصر تعطیل است.
همچنین بنابراین اعلام، در صورت تعطیلی دیگر مدارس شهر‌ها و مناطق استان، مراتب از طریق رسانه‌های استان به اطلاع دانش آموزان، فرهنگیان و خانواده‌ها خواهد رسید.

تعطیلی مدارس کالپوش سمنان

با تداوم بارش برف و بوران ، مدارس منطقه کالپوش از توابع شهرستان میامی تعطیل شد.

بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان ، به علت بارش برف و بوران شدید ، مدارس منطقه کالپوش از توابع شهرستان میامی فردا شنبه ۲۶ بهمن ، در همه دوره های تحصیلی در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

تعطیلی مدارس برخی مناطق خراسان شمالی

خراسان شمالی مدارس برخی شهرستان‌های خراسان شمالی به علت بارش برف و سرما، در نوبت صبح روز شنبه تعطیل اعلام شد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی جمعه شب به خبرنگار ایرنا گفت: به دنبال بارش برف و یخبندان معابر، مدارس روستاهای دشت، بیدک، چشمه‌خان و آرمادلو در شهرستان گرمه در مقاطع ابتدایی و متوسطه یک در نوبت صبح فردا تعطیل است.

عباس سعیدی اظهار داشت: در شهرستان بجنورد هم به علت بارش برف، یخبندان و سرمای هوا تمامی مدارس شهری و روستایی در نوبت صبح تعطیل خواهد بود.

وی افزود: در شهرستان مرزی راز و جرگلان هم مدارس پیش دبستانی و ابتدایی در بخش های مرکزی و غلامان در نوبت صبح فردا تعطیل است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: برای اعلام تعطیلی مدارس، رایزنی لازم با دهیاری ها، بخشداری و فرمانداری ها انجام می شود و تصمیم گیری برای تعطیلی مدارس بر عهده فرمانداران است.

در خراسان شمالی ۱۸۰ هزار دانش آموز و پیش دبستانی در بیش از ۲ هزار آموزشگاه مشغول به تحصیل هستند.

بارش برف در خراسان شمالی که از شامگاه جمعه آغاز شده، عمده مناطق این استان را فراگرفته و موجب بسته شدن محورهای اصلی بجنورد- آشخانه و بجنورد- اسفراین شده است.

بنابر اعلام اداره کل هواشناسی خراسان شمالی این سامانه بارشی تا صبح شنبه در این استان فعال خواهد بود.

این خبر تکمیل می شود…

پاسخ دادن