آخرین خبر از تعطیلی مدارس ۳ اسفند ۹۸

آخرین خبر از تعطیلی مدارس
تعطیلی مدارس

با توجه به تمدید ساعات رای گیری مجلس یازدهم فهرست مدارس استان‌هایی که در روز شنبه ۳ اسفندماه تعطیل است اعلام شد.

تهران – اقتصادبرتر – ۲ اسفند ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر ، با بارش برف و باران در برخی از شهرها شاهد تعطیلی مدارس خواهیم بود.

آماده باش در خوزستان در آستانه بارش شدید

اداره کل مدیریت بحران خوزستان در پی پیش بینی هواشناسی مبنی بر ورود یک سامانه بارشی قوی به خوزستان در هفته آینده به تمامی دستگاه‌های اجرایی سراسر استان اعلام آماده باش کرد.

تمامی مدارس خوزستان سوم اسفند تعطیل شد

تمامی مدارس خوزستان روز شنبه سوم اسفند تعطیل اعلام شد.

 بر اساس اعلام فرمانداران، مدارس همه شهرستان ها در تمامی مقاطع تحصیلی در ۲ نوبت صبح و عصر تعطیل شدند.

فرمانداران دلیل تعطیلی مدارس را برگزاری انتخابات و نظافت و آماده سازی مدارس برای حضور دانش آموزان اعلام کردند.

همچنین به دلیل اینکه آمار بالایی از بازرسان و عوامل اجرایی در شعب اخذ رای از کارکنان آموزش و پرورش هستند این تعطیلی برای رفاه حال آنها صورت گرفته است.

مدارس بندرامام خمینی روز شنبه سوم اسفند تعطیل اعلام شد

پیرو اطلاعیه فرمانداری شهرستان بندرماهشهر با توجه به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مدارس بندرامام خمینی در روز شنبه سوم اسفند ۹۸ در نوبت صبح تعطیل می باشند.

مدارس و دانشگاههای آبادان فردا تعطیل است

فرماندار ویژه آبادان خبر داد: مدارس و دانشگاه های آبادان فردا شنبه سوم اسفند تعطیل است.

ادارات آبادان با ۲ ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

مدارس و دانشگاه های شهرستان #امیدیه فردا تعطیل است

رفیعی فرماندار امیدیه :

با توجه به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مدارس و دانشگاهای این شهرستان در روز شنبه سوم اسفند ۹۸ در نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل می باشند.

مدارس اهواز در روز شنبه تعطیل شد

روابط عمومی فرمانداری اهواز:

بنا به اعلام فرماندار اهواز با توجه به استفاده فضای مدارس برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، کلیه مقاطع تحصیلی شهرستان اهواز در روز شنبه سوم اسفند ۹۸ تعطیل می باشد.

مدارس نوبت صبح #ایذه فردا تعطیل است

فرمانداری ایذه اعلام کرد: به دلیل برگزاری انتخابات، مدارس نوبت صبح این شهرستان فردا شنبه سوم اسفند تعطیل است. همچنین فعالیت ادارات و دانشگاه‌ها نیز با دو ساعت تاخیر آغاز می‌شود.

مدارس شوشتر روز شنبه سوم‌اسفند تعطیل است
فرماندار شوشتر گفت: تمام مدارس شهرستان شوشتر در ۲ نوبت صبح و عصر در روز شنبه سوم اسفند تعطیل است.

مدارس مسجدسلیمان و گتوند شنبه تعطیل است

فرمانداران مسجدسلیمان و گتوند اعلام کردند: مدارس شهرستان‌های مسجدسلیمان و گتوند فردا شنبه سوم اسفند در دو نوبت صبح و عصر تعطیل است.

مـدارس بـاوی روز شـنـبـه در دو نـوبـت صـبـح و عـصـر تـعـطـیـل شـد

روابط عمومی آموزش و پرورش باوی اعلام کرد:

با توجه به استفاده فضای مدارس برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، کلیه مقاطع تحصیلی شهرستان باوی در روز شنبه سوم اسفند ۹۸ در دو نوبت صبح و عصر تعطیل می باشد.

مدارس شادگان هم تعطیل هستند

با توجه به اینکه حدود ۸۰ درصد مدارس #شادگان، شعب اخذ رای هستند و با توجه به اینکه بیشتر فرهنگیان از عوامل اجرایی انتخابات هستند، همه مدارس شادگان در دو نوبت صبح و بعدازظهر شنبه (سوم اسفند) تعطیل‌اند.

فردا همه مدارس شادگان در همه مقاطع تحصیلی تعطیل و همچنین همه ادارات دایر هستند.

همه مدارس ماهشهر در همه مقاطع، شنبه (سوم اسفند) در نوبت صبح تعطیل شدند.

 همه مدارس آبادان در همه مقاطع تحصیلی، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در روز شنبه (سوم اسفند) تعطیل هستند. همچنین ادارات دولتی شهرستان آبادان با دو ساعت تاخیر شروع به کار می‌کنند.

مدارس بهبهان روز شنبه تعطیل است

مدارس بهبهان با اعلام فرمانداری این شهرستان به دلیل برگزاری انتخابات در روز جمعه و استفاده از فضای برخی مدارس به عنوان شعب اخذ رای روز شنبه ۳ اسفندماه تعطیل است.

مدارس دزفول فردا شنبه تعطیل اعلام شد

عبدالمحمد جرجانی رئیس اداره آموزش و پرورش دزفول گفت:

بنا بر دستور فرماندار دزفول، کلیه مدارس دزفول در تمامی مقاطع تحصیلی فردا شنبه سوم اسفند تعطیل می‌باشد.
این تصمیم به دلیل استفاده مدارس به عنوان صندوق اخذ رای اتخاذ شده است.

مدارس هرمزگان سوم اسفند تعطیل است

هرمزگان مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان از تعطیلی تمام مدارس فردا (شنبه) سوم اسفند خبرداد.

موسی دادی زاده ، اظهار کرد: باتوجه به اخبار و گزارشات از شهرستان‌های ۱۳ گانه که حکایت از استقبال پرشور مردم دارد، با هماهنگی ستاد انتخابات کشور فرآیند اخذ رای تا ساعت ۲۲ تمدید شد.

وی افزود: با توجه به مشارکت مدارس در برگزاری انتخابات کلیه مدارس استان هرمزگان فردا شنبه سوم اسفندماه ۹۸ در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

دادی زاده ادامه داد: با توجه دخیل بودن بسیاری از فرهنگیان استان هرمزگان در برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز جمعه دوم اسفند ماه و همچنین باتوجه به اینکه شعبه های اخذ رای در بسیاری از مدارس مستقر بوده، لذا روز شنبه سوم اسفندماه ۹۸ تمام مدارس استان هرمزگان در نوبت صبح و عصر تعطیل می باشند.

مدارس شهرستان کرمانشاه شنبه تعطیل است

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت : مدارس شهرستان کرمانشاه با توجه به درگیر بودن در فرآیند رای‌گیری و احتمال افزایش زمان شمارش آرا فردا (شنبه) تعطیل خواهند بود.

دانشگاه های استان مرکزی فردا تعطیل شد

با توجه به درگیر بودن فرهنگیان، دانش آموزان، کارمندان دانشگاه و دانشجویان با امر رای گیری، فردا شنبه ۳ اسفندماه تمام مدارس، دانشگاه ها و آموزشگاه های زبان و آزاد در تمام نقاط استان مرکزی تعطیل خواهد بود

تعطیلی مدارس آذربایجان شرقی در شنبه ۳ اسفند
مدارس آذربایجان شرقی در شنبه سوم اسفند تعطیل است.

تعطیلی مدارس آذربایجان شرقی در شنبه ۳ اسفند
اداره روابط عمومی واطلاع رسانی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اعلام کرد: تمام مدارس در آذربایجان شرقی فردا( شنبه) سوم اسفند ماه تعطیل است.

تمام مدارس و آموزشگاه های شهرستان های استان مرکزی در روز شنبه تعطیل شد

با توجه به این که تعداد زیادی از مدارس استان به شعب اخذ رای برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اختصاص یافته است و همچنین نظر به مشارکت گسترده همکاران فرهنگی به عنوان عوامل اجرایی ونظارت انتخابات، کلیه مدارس شهری و روستایی، آموزشگاه های زبان و آموزشگاه های علمی آزاد استان مرکزی در روز شنبه سوم اسفندماه در نوبت صبح و عصر تعطیل اعلام می گردد.
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی

تمام مدارس و آموزشگاه های شهرستان شازند در روز شنبه تعطیل شد

با توجه به این که تعداد زیادی از مدارس شهرستان به شعب اخذ رای برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اختصاص یافته است و همچنین نظر به مشارکت گسترده همکاران فرهنگی به عنوان عوامل اجرایی ونظارت انتخابات، کلیه مدارس شهری و روستایی شهرستان شازند در روز شنبه سوم اسفندماه در نوبت صبح و عصر تعطیل اعلام می گردد.

مدارس شیراز فردا تعطیل است

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان فارس از تعطیلی مدارس شیراز در روز شنبه سوم اسفند خبر داد، همچنین مدارس زرقان در نوبت صبح تعطیل است.

تعطیلی همه مدارس شیراز در دو نوبت صبح و عصر

با مصوبه شورای تامین استان فارس، تمامی مدارس شیراز که محل اخذ رای بوده اند صرفاً در نوبت صبح روز شنبه سوم اسفندماه تعطیل می باشند.

روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش فارس با اشاره به فعالیت برخی مدارس به عنوان شعبه اخذ رای در این استان اعلام کرد:‌ با توجه به روند شمارش آرا، همه مدارس شهر شیراز در دو نوبت صبح و عصر و مدارس دیگر مناطق این شهرستان و همچنین شهرستان زرقان در نوبت صبح روز شنبه سوم اسفندماه تعطیل است.

مدارس استان قزوین فردا تعطیل است

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: مدارس استان در دو نوبت صبح و بعد از ظهر فردا شنبه تعطیل است.

تمامی مدارس استان سمنان تعطیل شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: تمامی مدارس استان، به علت تمدید زمان انتخابات و طولانی شدن فرآیند رای‌گیری، فردا شنبه سوم اسفند ۹۸ تعطیل است.

محمد دستورانی  ابراز داشت: به دلیل اینکه بسیاری از مدارس استان سمنان شعبه اخذ رای بود و بسیاری از معلمان یا کارکنان آموزش و پرورش استان از دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات بودند، مدرسه‌های استان در دوره ابتدایی و متوسطه فردا تعطیل اعلام می شود.

وی ادامه داد: ۲۱۸ مدرسه استان سمنان به عنوان شعبه اخذ رای در انتخابات تعیین شده اند و ۷۰ درصد برگزارکنندگان انتخابات از قشر فرهنگیان استان سمنان هستند، و به همین علت، فردا سوم اسفند مدارس استان تعطیل شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: تعطیلی مدارس استان در تمام پایه‌ها با هماهنگی با استانداری و شورای آموزش و پرورش استان سمنان انجام شده است.

تمام مدارس شهری نوبت صبح خرم‌آباد فردا تعطیل است

برخی از مدارس استان لرستان فردا سوم اسفندماه به‌دلیل فرایند اجرای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تعطیل اعلام شد.

آموزش و پرورش لرستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به‌دلیل فرایند اجرایی انتخابات، تمام مدارس شهری نوبت صبح نواحی یک و دو خرم‌آباد فردا شنبه سوم اسفند تعطیل است.

سایر مدارس شهرستان‌ها و مناطق استان لرستان نیز فردا در نوبت صبح با دو ساعت تاخیر آغاز می‌شود.

تمامی مدارس استان اردبیل فردا تعطیل است

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: به‌دلیل اینکه انتخابات در بیشتر مدارس استان برگزار می‎شود، شنبه ۳ اسفندماه تمام مدارس استان اردبیل در سری صبح و عصر تعطیل است.

احمد ناصری اظهار داشت: رخداد سیاسی بزرگی را که در سال ۹۸ منتظر آن بودیم، امروز جمعه دوم اسفند ماه فرا رسید و مردم با شور و علاقه در پای صندوق‌های رای حضور پیدا کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل بیان کرد: این تصمیم با توجه به حضور پرشور مردم در انتخابات و حضور همکاران آموزش و پرورش در روند رأی‌گیری اتخاذ شده است.

تمام مدارس شهرستان اصفهان فردا سوم اسفندماه تعطیل شد‌

 حیدر قاسمی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: تمام مدارس شهر اصفهان در روز شنبه سوم اسفندماه ۹۸ تعطیل است.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان افزود: با توجه به حضور پرشور شهروندان اصفهانی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و به طول انجامیدن شمارش آرا تا فردا صبح و در بعضی مناطق تا ظهر، تمام مدارس در سطح شهرستان اصفهان و مناطق ۶ گانه اصفهان در مقاطع صبح و عصر روز شنبه سوم اسفند ماه تعطیل است.

همه مدارس استان البرز فردا تعطیل شد

علی درویش‌پور در کرج اظهار داشت: همه مدارس استان البرز فردا سوم اسفند به‌دلیل مشارکت در رای‌گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تعطیل است.

تمام مدارس استان ایلام شنبه سوم اسفندماه تعطیل شد

محمد نوذری  در ایلام اظهار داشت: تمام مدارس استان ایلام شنبه سوم اسفند تعطیل خواهد بود.

رئیس ستاد انتخابات استان ایلام گفت: این تعطیلی شامل تمامی مدارس مناطق شهری و روستایی استان و مربوط به همه مقاطع مختلف تحصیلی است.

وی ادامه داد: همچنین تمامی کارکنان دستگاه‌های اجرایی که در روند برگزاری انتخابات امروز مشارکت داشته و ابلاغ در این زمینه دریافت کرده‌اند فردا شنبه سوم اسفندماه می‌توانند در محل کار حضور نداشته باشند.

مدارس مشهدمقدس فردا تعطیل شد

 با توجه به این که تعداد قابل توجهی از مدارس و فرهنگیان در سطح شهر مشهد درگیر برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره مجلس خبرگان هستند و شمارش آرا و اتمام کار شعب اخذ رای تا روز شنبه به طول می‌انجامد، براساس تصمیم اتخاذ شده از سوی شورای آموزش و پرورش شهرستان مشهد، “تمام مدارس نواحی هفتگانه مشهد و منطقه تبادکان” روز شنبه سوم اسفند ماه ۹۸ تعطیل خواهند بود.

تمامی مدارس استان قزوین فردا تعطیل است

منوچهر حبیبی از قزوین اظهار داشت: رخداد سیاسی بزرگی را که در سال ۹۸ منتظر آن بودیم، امروز جمعه دوم اسفندماه فرا رسید و مردم با شور و علاقه در پای صندوق های رای حضور پیدا کردند. بیش از ۹۹ درصدد از شعب استان قزوین به‌صورت آنلاین فعالیت دادند و این نشان دهنده آن است که آموزش‌ها و برنامه ریزی ها در این حوزه به دقت انجام شده است.

حبیبی افزود: به‌دلیل محل برگزاری انتخابات در بیشتر مدارس استان، شنبه ۳ اسفندماه تمام مدارس در سطوح مختلف مقاطع تحصیلی تعطیل است.

تمام مدارس استان کردستان فردا تعطیل است‌

رشید قربانی در سنندج با اعلام خبر تعطیلی مدارس سطح استان اظهار داشت: به‌دلیل مشارکت و حضور تعداد کثیری از فرهنگیان در شعب اخذ رأی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به‌عنوان عوامل هیئت‌های اجرایی، نظارت و طولانی شدن زمان شمارش آرا در مدارسی که به‌عنوان شعبه اخذ رأی انتخاب شده‌اند، فردا شنبه (سوم اسفند ماه) تمام مدارس استان کردستان در سطح شهر و روستا تعطیل است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان گفت: این تعطیلی مدارس با تصمیم ستاد انتخابات استان صورت گرفته است.

گفتنی است انتخابات یازدهمین دوره مجلس از ساعت اولیه صبح امروز همزمان با کشور، در سراسر استان کردستان آغاز و فعلاً تا ساعت ۲۰ امشب ادامه دارد.

مدارس و دانشگاه های گیلان فردا “شنبه ” تعطیل اعلام شد

 دبیر ستاد انتخابات گیلان گفت: تمامی مدارس، مراکز آموزشی و دانشگاهی گیلان فردا “شنبه” تعطیل اعلام شده است.

مجید هاشم پور روز جمعه در ستاد انتخابات استان گیلان در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به اینکه مراکز دانشگاهی و مدارس در ارتباط با اماکن شعب اخذ فعال بودند و پرسنل این مدارس و مراکز به عنوان عوامل اجرایی ، نظارتی و بازرسی در امر انتخابات همکاری دارند، این مراکز دانشگاهی و مدارس فردا تعطیل اعلام شده است.

وی اظهار داشت: مراکز دانشگاهی و مدارس گیلان به منظور آماده سازی اماکن به دستور رئیس ستاد انتخابات استان تعطیل اعلام شده است.

دبیر ستاد انتخابات استان گیلان خاطر نشان کرد: شمارش آرا پس از اتمام زمان رای گیری توسط عوامل شعب آغاز می شود.

مدارس ۸ شهر کهگیلویه و بویراحمد تعطیل شدند

احد جمالی در یاسوج اظهار داشت: مدارس تمامی مقاطع تحصیلی ۸ شهر یاسوج، دهدشت، دوگنبدان، باشت، سی‌سخت، لنده، چرام و لیکک به عنوان حوزه‌های اصلی انتخابات فردا شنبه سوم اسفندماه در نوبت صبح تعطیل شدند.

وی دلیل تعطیلی این مدارس تصمیم ستاد انتخابات عنوان کرد و افزود: بسیاری از مدارس این شهرها امروز جمعه دوم اسفندماه محل استقرار شعب اخذ رای از مردم در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی بوده است.

مدارس همدان فردا در نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل است

 به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان، با توجه به حضور حماسی مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و احتمال طولانی شدن فرایند انتخابات تا نیمه شب، تمامی دوره‌های تحصیلی در نواحی ۱ و ۲ همدان در نوبت صبح و بعد از ظهر روز شنبه سوم اسفندماه تعطیل هستند.

به گفته اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان، در شهرستان‌ها و مناطق نیز مدارسی که محل صندوق اخذ رای هستند، فردا در نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل هستند.معلمان و کارمندانی که در برگزاری انتخابات همکاری می‌کنند نیز فردا مجاز هستند در محل کار خود حضور نیابند.

مدارس سراسر استان مازندران روز شنبه تعطیل شد
علیرضا سعدی‌پور دقایق قبل در گفت‌وگو با خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات استان مازندران، از تعطیلی همه مدارس شیفت صبح و عصر استان خبر داد. ….

آموزش و پرورش مازندران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ تمامی مدارس در دوره‌های تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم استان مازندران در دو نوبت صبح و عصر در روز شنبه سوم اسفند ۹۸ تعطیل است.

علیرضا سعدی‌پور دقایق قبل در گفت‌وگو با خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات استان مازندران، از تعطیلی همه مدارس شیفت صبح و عصر استان خبر داد.

وی با اعلام اینکه این تصمیم در هماهنگی با استاندار مازندران اتخاذ شده است، گفت: ۹۵۰ مدرسه استان مازندران شبعه اخذ آرا بوده و از طرفی تعدادی زیادی از همکاران ما درگیر انتخابات بوده‌اند.

کاشان هم مدارسش تعطیل شد

مدارس یزد تعطیل شد/ تعطیلی مدارس شهرستان ها به عهده فرمانداران است

روابط عمومی آموزش و پرورش یزد طی اطلاعیه ای از تعطیلی مدارس نواحی یک و دو یزد در تمامی مقاطع در روز شنبه سوم اسفند ماه ۹۸ خبر داد.

تعطیلی کلاس‌های همه مدارس در همه مقاطع تحصیلی استان؛ فردا

کلاس‌های درس همه مدارس در همه مقاطع در نوبت صبح و بعد از ظهر در استان هرمزگان فردا شنبه سوم اسفند تعطیل اعلام شد.

 موسی دادی زاده مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت: مدارس به دلیل استقرار صندوق‌های یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و فعالیت فرهنگیان در فرایند اجرای انتخابات(شمارش آرای اخذ شده) تعطیل شده است.

همه مدارس گلستان فردا شنبه تعطیل است

احسان گوهری راد شامگاه جمعه اظهار داشت: ۷۵ درصد مدارس استان محل اخذ رای شهروندان بود و از طرف دیگر بخش عمده ای از فرهنگیان به عنوان عوامل اجرایی، نظارت و سایر بخش های مختلف با ستاد برگزاری انتخابات همکاری کردند. وی ادامه داد: براساس این تصمیم همه مدارس استان در تمامی مقاطع تحصیلی فردا شنبه سوم اسفند در ۲ نوبت صبح و عصر تعطیل است.

مدارس سیستان و بلوچستان فردا تعطیل شد

داود گلی در زاهدان اظهار داشت: با توجه به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و مشارکت و همکاری فرهنگیان، مدارس و ادارات آموزش و پرورش در جریان برگزاری این انتخابات، بنا به پیشنهاد مدیرکل آموزش و پرورش و موافقت استاندار همه مدارس استان سیستان و بلوچستان در همه مقاطع تحصیلی شیفت صبح و بعد از ظهر فردا شنبه سوم اسفند ماه ۹۸ تعطیل اعلام شده است.

تعطیلی مدارس تهران

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران: همه مدارس شهر تهران در همه مقاطع تحصیلی فردا شنبه سوم اسفند تعطیل است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران نیز از تعطیلی همه مدارس شهرستان‌های استان تهران در روز شنبه سوم اسفند خبر داد

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه هنوز برای تعطیلی مدارس در پی ورود #کروناویروس به کشور تصمیمی اتخاذ نشده است، گفت: به تمام مدیران تأکید می‌کنم اگر لازم باشد تمام مدارس را بررسی کنند تا از بهداشت مدرسه، بوفه، تغذیه و سرویس‌های بهداشتی اطمینان یابند و تمهیدات و تجهیزاتی برای بهداشت بیشتر فراهم شود.

وی در پاسخ به پرسشی درباره احتمال تعطیلی مدارس در روز آینده گفت: ما تعطیلی عمومی نداریم. بیشترین حوزه‌های انتخابات، حدود ۶۰ درصد از مدارس کشور هستند و فرهنگیان به عنوان امنا و گروه‌های مرجع ملت در محل اخذ آراء هستند.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: مدارسی که در آنها شمارش آراء تا روز شنبه به اتمام نمی رسد با صلاح دید مناطق آموزش و پرورش می توانند فردا را تعطیل کنند اما این تعطیلی عمومی نیست و منحصر به مدارس حوزه‌های انتخابیه و آن حوزه‌هایی است که شمارش آراء تا شنبه به اتمام نمی‌رسد.

حاجی میرزایی در پاسخ به این پرسش که کدام نهاد مسئول تصمیم گیری تعطیلی سراسری مدارس پس از ورود ویروس کرونا به کشور است؟ اظهار کرد: به دستور رئیس جمهور ستادی در وزارت بهداشت تشکیل شده است که همه دستگاه‌های مرتبط در آن حضور دارند و دائما اوضاع را رصد و تحولات را بررسی می کنند و متناسب با شرایط موجود تصمیم گیری می کنند.

وی افزود: فعلا تصمیمی بر تعطیلی مدارس نیست و در صورت نیاز ستاد و شورای تامین هر استان می تواند در مورد تعطیلی مدارس آن استان تصمیم بگیرد و وزارت آموزش و پرورش هم در آن مشارکت دارد.

حاجی میرزایی تاکید کرد: ما در آموزش و پرورش برای تامین آرامش خانواده‌ها تمامی معاونان تربیت و سلامت را در یک گفتگوی ویدئویی و برخط با مسئولان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در ارتباط قرار دادیم و همه توصیه‌های لازم به آنها منتقل شده است.

وی در پایان در رابطه با احتمال استمرار تعطیلی مدارس در قم، گفت: ستاد دائما جلسه تشکیل می دهد و اوضاع را بررسی می کند. اگر لازم باشد هر تصمیمی برای سلامت فرزندان گرفته شود، حتما اتخاذ می کنیم.

این خبر تکمیل می شود….

8 نظر از مردم

  1. من فرزندم سرما خورده و حالش بد هست و اگر فردا به مدرسه بره خیلی بدتر میشه حالش با وجود مشکلاتی از قبیل ویروس کرونا و … بعدم اگر نره فردا از امتحانش عقب میوفته و باید شهریور ماه امتحان بده لطفا یه اطلاع رسانی کنید که فردا تعطیل شه هم بخاطر انتخابات هم بخاطر مورد های دیگه . با تشکر .

پاسخ دادن