آخرین خبر از تعطیلی مدارس ۳ بهمن ۹۸

آخرین خبر از تعطیلی مدارس
تعطیلی مدارس

با بارش برف و باران در برخی از شهرها، برودت هوا و همچنین شیوع آنفولانزا در کشور شاهد تعطیلی مدارس خواهیم بود.

تهران – اقتصادبرتر – ۲ بهمن ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر ، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان از تعطیلی مدارس این استان به دلیل بارش برف خبر داد.

صیاد درگاهپور اظهار داشت: با توجه به بارش برف در مناطق مختلف لرستان، فردا پنجشنبه تمامی مدارس استان تعطیل است.

وی، گفت: همچنین هیچ گونه فعالیت آموزشی و کلاس تقویتی در مدارس استان برگزار نمی‌شود.

اداره‌های همدان پنجشنبه با تاخیر آغاز به کار می‌کنند

مدیریت بحران استانداری همدان:
به دلیل ریزش برف و لغزندگی معابر درون شهری و برون شهری فعالیت تمامی اداره‌ها فردا پنجشنبه با تاخیر آغاز می‌شود.

ادارات و موسسات دولتی لرستان فردا پنجشنبه تعطیل هستند

آقامیرزایی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان:
باتوجه به گزارش و پیشنهاد شرکت توزیع نیروی برق، به‌علت برودت هوا و افزایش مصرف بیش از حد انرژی، در جهت جلوگیری از قطع برق در استان و با توجه به وضعیت جوی و لغزندگی جاده‌های مواصلاتی و شهری، با نظر موافق اعضای مدیریت بحران استان، همه ادارات، #دانشگاه‌ها، مدارس و مؤسسات دولتی #تعطیل هستند.

واحدهای خدمات‌رسان، امدادی و بهداشتی و درمانی و بخش‌های خدمات‌رسان شهرداری‌ها فردا تعطیل نیستند.

تاریخ آن دسته از امتحانات پایان ترم دانشجویی دانشکده‌ها و مراکز اقماری وابسته به دانشگاه لرستان که براساس برنامه‌ریزیها قرار بوده است در روز پنجشنبه، سوم بهمن‌ماه ۹۸ برگزار شوند به علت تعطیل شدن ادارات، دانشگاهها و مدارس استان لرستان، به روز شنبه، ۵ بهمن‌ماه ۹۸ (در همان ساعات) موکول شده است.

✴️مدیریت بحران استان لرستان (استانداری)، اعلام کرده است به علت برودت هوا و افزایش بیش از حد مصرف انرژی (به ویژه برق) و برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی و همچنین با توجه به وضعیت جوی و لغزندگی جاده‌های مواصلاتی درون و برون شهری استان، همه ادارات، دانشگاهها، مدارس و مؤسسات دولتی استان لرستان، در روز پنجشنبه، سوم بهمن‌ماه ۹۸، تعطیل هستند.

ادارات شهر زنجان سوم بهمن‌ماه تعطیل شد

به دلیل برودت هوا و در راستای صرفه‌جویی در مصرف انرژی، همه ادارات شهر زنجان، فردا (پنج‌شنبه ۳ بهمن‌ماه) تعطیل اعلام شده است.

تمام مدارس قزوین پنجشنبه تعطیل است

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین : به علت بارش شدید برف ، کولاک و برودت هوا ، مدارس استان قزوین در تمامی مقاطع ؛ در نوبت صبح و بعدازظهر روز پنجشنبه سوم بهمن ماه تعطیل است.

فردا ادارات، دانشگاه ها، مدارس اراک تعطیل است

کلیه ادارات دانشگاه ها مدارس و موسسات دولتی به جز دستگاه‌های خدمات‌رسان، امدادی و بهداشتی درمانی، شهرداری و راهداری فردا پنجشنبه مورخه سوم بهمن ماه ۹۸ در شهر اراک تعطیل می باشند.

همچنین روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی اعلام کرد

در تکمیل اطلاعیه استاندار محترم به اطلاع می رساند به منظور کاهش مصرف انرژی کلیه فعالیت های فوق برنامه مدارس شهر اراک همچنین کلاس های آموزشگاه های زبان و آموزشگاه های علمی آزاد در شهر اراک پنجشنبه سوم بهمن ماه تعطیل اعلام می گردد.

کلیه ادارات شهرستان خنداب فردا پنجشنبه سوم بهمن به علت بارش برف و یخبندان تعطیل است بانکها و دستگاههای خدمات رسان شامل این تعطیلی نمی باشند.

تمام راه‌های مواصلاتی بروجرد مسدود است

رئیس پلیس راه بروجرد:
به علت بارش برف سنگین تمام راه‌های مواصلاتی بروجرد به سمت اراک، خرم‌آباد و اشترینان مسدود است.

به دلیل برودت هوا و بارش برف و کولاک شدید و لغزندگی محور ها و معابر کلیه ادارات ،دانشگاه ها،مدارس و موسسات دولتی به جز دستگاه های خدمات رسان ، امدادی و بهداشتی درمانی، شهرداری و راهداری روز پنجشنبه مورخ۹۸/۱۱/۳ در شهرستان شازند تعطیل می باشند.

پلیس راه خوزستان:

شهروندان از سفر غیرضروری در۲ روز آینده پرهیز کنند
رییس پلیس راه خوزستان: شهروندان خوزستان با توجه به شرایط بارانی و برفی جاده‌های خوزستان ، از سفرهای غیرضروری در ۲ روز آینده پرهیز کنند.

این خبر تکمیل می شود….

پاسخ دادن