آخرین خبر از تعطیلی مدارس 30 آذر 98

آخرین خبر از تعطیلی مدارس 30 آذر 98

در پی افزایش آلودگی هوا و پیش بینی ماندگاری این وضعیت در هوای تهران در هفته پیش رو، معاون عمرانی استانداری تهران، از تعطیلی کلیه مدارس شهر تهران و جنوب شرق استان تهران در روزهای شنبه و یکشنبه خبر داد.

تهران – اقتصادبرتر – 29 آذر 98

به گزارش #اقتصادبرتر ، بنا بر تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا تهران؛ مهدهای کودک، پیش‌دبستانی‌ها و مدارس شهر تهران و همچنین جنوب شرق تهران شهرستان‌های ورامین، پیشوا، ری، قرچک و پاکدشت در تمامی مقاطع تحصیلی روزهای شنبه و یکشنبه (30 آذر و یک دی) تعطیل خواهند بود.

در پی افزایش آلودگی هوا و پیش بینی ماندگاری این وضعیت در هوای تهران در هفته پیش رو، معاون عمرانی استانداری تهران، از تعطیلی همه مدارس شهر تهران و جنوب شرق استان تهران در روزهای شنبه و یکشنبه(۳۰ آذر و ۱ دی) خبر داد.

استاندار تهران: دانشگاه های تهران تعطیل نیست

گفتنی است ،کانال های صداوسیما و باشگاه خبرنگاران از تعطیلی دانشگاهها در روز شنبه و یکشنبه خبر داده بودند که توسط استاندار تهران تکذیب شد.

معاون عمرانی استانداری تهران اعلام کرد:

 روز شنبه ۳۰ آذر و یکشنبه ۱ دی ماه کلیه مقاطع تحصیلی دبیرستان، راهنمایی، ابتدایی پیش‌دبستانی، مهدکودک و استثنایی در دو نوبت صبح و عصر به استثنای فیروزکوه و دماوند به دلیل آلودگی هوا تعطیل است.

استاندار تهران: احتمال تعطیلی ادارات دولتی هم وجود دارد

 احتمال دارد به علت آلودگی هوا و در جلسه عصر امروز کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران ادارات دولتی نیز تعطیل شوند.

محمدتقی زاده با اشاره به برگزاری جلسه کمیته اضطرار آلودگی تهران گفت: براساس پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر پایداری وضعیت جوی طی روزهای آینده و افزایش غلظت آلاینده‌ها و شاخص کیفیت هوا، تمامی مدارس شهر تهران و جنوب شرق استان تهران شامل ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت در دو روز آینده تعطیل است و از فردا (شنبه) طرح زوج و فرد از درب منازل در تهران اجرا می شود.

وی تاکید کرد: همچنین با تصمیم اعضای کمیته اضطرار کاهش آلودگی هوای تهران تمامی امتحانات آموزش و پرورش برای تمامی شهرستان‌های استان تهران لغو و زمان آن به هفته آینده موکول خواهد شد.

 موضوع تعویق امتحانات نیز با ناهماهنگی  ادارات تکذیب شد!!

برگزاری امتحانات نهایی دانش‌آموزان بدون تغییر از پس‌فردا

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد که کلیه امتحانات نهایی و هماهنگ استانی شهر تهران (بزرگسالان، داوطلبان آزاد، ارزشیابی جامع و آموز از راه دور ) پایه نهم، طبق برنامه ارسالی به قوت خود باقی است.

وی همچنین اعلام کرد: تردد کامیون‌ها در سطح استان تهران ممنوع است و در این خصوص نیز پلیس راهور با جدیت در ورودی و خروجی‌های شهر حضور دارند.

تقی زاده گفت: با توجه به میزان آلایندگی هوا از شهروندان تقاضا می‌شود که از سفرهای غیرضرور در سطح شهر پرهیز کنند و از وسایل حمل و نقل عمومی نیز استفاده کنند.

معاون عمرانی استاندار تهران یادآور شد: پلیس راهور به شدت با خودروهای دودزا در سطح شهر نیز برخورد خواهد کرد.

فعالیت ورزشی، عمرانی و معدنی تا اطلاع بعدی ممنوع است.

تعطیلی مقاطع ابتدایی شهر و روستا‌های اراک دردو نوبت صبح و عصر فردا

مدارس اراک در نوبت صبح فردا به دلیل آلودگی هوا تعطیل است.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای اراک، مدارس مقطع ابتدایی شهر و روستا‌های شهرستان اراک در نوبت صبح و عصر فردا ۳۰ آذر ۹۸ تعطیل است.

دبیر کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان مرکزی گفت: با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای اراک، به دلیل افزایش شدید آلاینده‌های جوی، تمام مدارس مقاطع ابتدایی در تمامی شهر و روستاهای اراک در نوبت صبح فردا شنبه تعطیل است.

وضعیت تعطیلی مدارس اصفهان در روز شنبه

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تعطیلی مهدهای کودک، پیش دبستانی‌ها و مدارس دوره ابتدایی در اصفهان و چند شهرستان خبر داد و گفت: این مقاطع به علت آلودگی در استان فردا ۳۰ آذرماه تعطیل است.
خبرگزاری تسنیم: منصور شیشه‌فروش، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به وضعیت هوا اظهار داشت: با توجه به ادامه شرایط وضعی سکون و پایداری هوا و مهیا شدن وضعیت برای انباشت آلاینده‌های جوی و همچنین گزارش شبکه پایش آلودگی هوای شهر مبنی بر تداوم آلودگی فردا برخی مدارس استان اصفهان تعطیل اعلام شد.

وی افزود: عصر امروز کارگروه اضطرار با حضور اعضا برگزار شد و در راستای جلوگیری از افزایش آلاینده‌ها و عدم مواجهه گروه‌های حساس مقرر شد مهدهای‌کودک، پیش‌دبستانی، دوره ابتدایی اول و دوم در نواحی 6گانه اصفهان، مناطق آموزش و پرورش زرین‌شهر، فولادشهر، باغ‌بهادران، خمینی‌شهر، نجف‌آباد، شاهین‌شهر، پیربکران، برخوار، مبارکه و کاشان فردا تعطیل شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با تاکید بر عدم تردد در سطح شهر اظهار داشت: به همشهریان به‌ویژه کودکان، سالمندان، خانم‌های باردار، بیماران تنفسی، ریوی و قلبی توصیه می‌شود در منزل بمانند و از تردد در شهر خودداری کنند.

آبگرفتی برخی از مدارس آبادان را در روز شنبه تعطیل کرد

آبگرفتگی معابر سبب تعطیل شدن برخی از مدارس شهر آبادان در روز شنبه شده است.

تعطیلی مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی البرز

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی البرز به جز شهرستان طالقان و بخش آسارا فردا شنبه ۳۰ آذرماه در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

مدارس قزوین فردا تعطیل نیست / مدارس آبیک تعطیل شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: همه مدارس استان فردا دایر است.

کارمندان و مدارس برخی مناطق اهواز و آبادان تعطیل شدند

به علت تداوم آبگرفتگی، مدارس برخی مناطق اهواز فردا در دو نوبت صبح و عصر تعطیل شدند.

تعطیلی مدارس تبریز در روز شنبه به دلیل افزایش آلودگی هوا

مدارس تبریز به دنبال افزایش آلودگی هوا در روز شنبه تعطیل شد.

این خبر تکمیل می شود…

پاسخ دادن