آخرین خبر از نحوه فعالیت اصناف تهران

آخرین خبر از نحوه فعالیت اصناف تهران

اتاق اصناف تهران در راستای آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با #کروناویروس اطلاعیه ای پیرامون نحوه فعالیت صنوف بدین شرح منتشر کرد.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۸ فروردین ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از اتاق اصناف تهران، براساس آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و اعلام ریاست محترم جمهوری مبنی بر آغاز فعالیت واحدهای صنفی کم‌خطر در استان تهران از تاریخ ۹۹/۰۱/۳۰ بدینوسیله نکاتی به اطلاع می‌رسد:

لیست مشاغل و زمان فعالیت رسته‌های صنفی مورد تأیید ستاد ملی مبارزه با کرونا در کارگروهی متشکل از نمایندگان وزارت بهداشت، وزارت صمت و اتاق اصناف در حال تهیه است. بدیهی است بلافاصله پس از تصویب در ستاد ملی مقابله با کرونا، اعلام و به اطلاع صنوف تهران خواهد رسید.

تمامی واحدهای صنفی تهران تا تاریخ ۹۹/۰۱/۳۰ مکلف به رعایت ضوابط و دستورالعمل‌های ابلاغی در مصوبات پیشین هستند. لذا تمامی واحدها صنفی باید تا تاریخ فوق الذکر کماکان طبق مصوبات طرح فاصله گذاری اجتماعی فعالیت نمایند.

مسئولیت اصلی نظارت بر عملکرد و رعایت پروتکل‌های ابلاغی بازگشایی واحدهای صنفی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است. یقینا واحدهای بازرسی و نظارت اتاق‌ اصناف تهران و اتحادیه‌های صنفی تهران مکلف به همکاری حداکثری با نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستند.

بیشتر بخوانید| اینفوگراف:ساعت کار اصناف در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی

پاسخ دادن