آخرین قیمت دلار و طلا و سکه ۲۶ مرداد ۹۹

آخرین خبر از قیمت ارز و طلا و سکه

#قیمت _دلار آمریکا امروز یکشنبه در صرافی‌های بانک‌ ملی : ۲۱,۹۰۰ تومان (-,۱۵۰)  عرضه شد.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۶ مرداد ۹۹

صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با کاهش ۱۵۰ تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۱هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۱ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها نیز با ۱۰۰ تومان کاهش نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۵ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو در این صرافی‌ها ۲۵ هزار و ۸۰۰ تومان درج شده است.

هم اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم۹۹۹ هزار تومان، قیمت دلار ۲۲ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۰ میلیون تومان است.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون تومان و سکه گرمی یک‌میلیون و ۶۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۹۹۹ هزار تومان، هرگرم طلای ۲۴عیار یک‌میلیون و ۳۳۷ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴میلیون و ۳۳۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۹۴۵ دلار معامله می‌شود.

در بازار آزاد هم‌اکنون قیمت دلار با کاهش نسبت به روز کاری قبل ۲۲ هزار تومان، یورو ۲۶ هزار تومان و درهم امارات ۶ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شده است.

بازار تهران طلا آخرین قیمت ها ارسال آنلاین ۹۹/۰۵/۲۶ = ۱۱:۵۳
🔹اونس طلای جهانی ۱،۹۴۵،۸۰ دلار
🔹مظنه بازار تهران ۴،۳۱۹،۰۰۰
🔹گرم طلای۱۸عیار ۹۹۷،۰۰۰
مثقال طلا
🔹آبشده نقدی ۴،۳۱۲،۰۰۰
🔹گرم آبشده نقدی ۹۹۵،۴۰۰
مثقال طلا
🔹آبشده فردایی ۴،۳۰۸،۰۰۰
گرم آبشده فردایی ۹۹۴،۵۰۰
🔹سکه امامی ۱۰،۲۳۰،۰۰۰
🔹سکه قدیمی ۱۰،۰۰۰،۰۰۰
🔹نیم سکه ۵،۲۵۰،۰۰۰
🔹ربع سکه ۳،۰۰۰،۰۰۰
سکه یک گرمی۱،۷۰۰،۰۰۰
🔹دلار 🇺🇸 تهران ۲۲،۰۳۰
🔹دلار 🇺🇸 نقدی ۲۲،۰۲۰
یورو اتحادیه اروپا ۲۶،۰۰۰

پاسخ دادن