آخرین قیمت دلار و طلا و سکه ۳ شهریور ۹۹

آخرین خبر از قیمت ارز و طلا و سکه

صرافی ملی #قیمت_دلار را نسبت به روز کاری قبل ۲۰ تومان کاهش داد و برهمین اساس هم اکنون قیمت دلار در صرافی‌های بانکی برای فروش ۲۲ هزار و ۴۸۰ تومان است.

تهران – اقتصادبرتر – ۳ شهریور ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر ، صرافی‌های بانک‌ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با کاهش ۲۰ تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۲ هزار و ۴۸۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۲ هزار و ۳۸۰ تومان خریداری می‌کنند.

طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها نیز با کاهش ۲۰ تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۶ هزار و ۶۸۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو در این صرافی‌ها ۲۶ هزار و ۵۸۰ تومان درج شده است.

بسیاری از بازاری‌ها پیش‌بینی می‌کنند که به‌زودی ریزش شدید قیمت‌ها در بازار ارز رخ خواهد داد و این موضوع حتی در کانال‌های دلالی ارز نیز مطرح شده است و به خریداران هشدار می‌دهند که فعلاً در قیمت‌های بالا خرید ارز نداشته باشند چراکه حتماً ریزشی سنگین در راه است.

 ۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند. این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

‌ دلار: ۲۲٫‌۹۵۰ تومان

 دلار سلیمآنیه: ۲۳٫۲۴۰

 دلار_هرات: ۲۲٫۵۸۰

 دلار صرافی ملی: ۲۲٫۴۸۰ تومان

🇦🇪 درهم: ۶٫۲۷۰ تومان

 یورو آزاد: ۲۷٫۰۰۰ تومان

 اونس: ۱۹۴۱٫۵۰ دلار

گرم طلا: ۱٫۰۴۹٫۹۰۰ تومان

 مثقال طلا: ۴٫۵۴۸٫۰۰۰ تومان

 سکه امامی: ۱۰٫۶۴۰٫۰۰۰ تومان

به محض تغییر قیمت،قیمت جدید اعلام خواهد شد

پاسخ دادن