آخرین قیمت سکه، طلا و ارز در ۲۳ مهر ۹۸

آخرین نرخ طلا،سکه و ارز
اقتصاد برتر

بازار ارز این روزها به ثبات رسیده و حداقل نوسان در این بازار وجود دارد.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۳ مهر ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایسنا، در حالی که بازار ارز امروز، سه‌شنبه، تغییر چندانی نکرد و قیمت‌ها ثابت ماند، قیمت انواع سکه با افزایش ۱۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته همراه بود.

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز به سه میلیون و ۹۷۵ هزار تومان رسیده است (۱۰هزار تومان افزایش نسبت به روز دوشنبه). اما سکه طرح قدیم با قیمتی معادل سه میلیون و ۹۶۵ هزار تومان (۱۰ هزار تومان بیشتر از دیروز) داد و ستد می‌شود.

این در حالی است که قیمت نیم‌سکه به دو میلیون و ۳۰ هزار تومان (۱۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته) و ربع سکه به یک میلیون ۳۴۰ هزار تومان رسید.

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با اندکی افزایش نسبت به روز دوشنبه ۴۰۵ هزار و ۸۳۴ تومان قیمت دارد. سکه گرمی ۸۴۰ هزار تومان (بدون تغییر نسبت به دیروز) قیمت دارد.

قیمت دلار و یورو در صرافی

بازار ارز این روزها به ثبات رسیده و حداقل نوسان در این بازار وجود دارد و بر همین اساس بانک‌ها امروز (۲۳ مهرماه) هر دلار آمریکا را ۱۱ هزار و ۲۸۴ تومان و هر یورو را به قیمت ۱۲ هزار و ۴۷۸ تومان می‌خرند. قیمت خرید هر پوند انگلیس در بانک‌ها نیز ۱۳ هزار و ۹۲۶ تومان است.

قیمت ارز مسافرتی در بانک‌ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به طوری که قیمت فروش ارز مسافرتی در بانک‌ها ۱۲ هزار و ۶۶۷ تومان اعلام شده که با احتساب کارمزد به حدود ۱۳ هزار تومان می‌رسد.

نرخ ارز در صرافی‌های بانک

اما صرافی‌های مجاز بانک مرکزی نیز قیمت خرید دلار را ۱۱ هزار و ۲۵۰ تومان و قیمت فروش آن را ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته ثابت بوده است. این صرافی‌ها امروز هر یورو را به قیمت ۱۲ هزار و ۴۵۰ تومان می‌خرند و ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان می‌فروشند.

آخرین قیمت طلا و سکه: ۹۸/۰۷/۲۳

? #اونس_جهانی ۱,۴۹۴٫۶۲ دلار
? #مظنه: ۱,۷۵۴,۰۰۰ تومان
? #گرم_۱۸_عیار: ۴۰۵,۷۲۰ تومان

? #سکه_امامی: ۳,۹۷۴,۰۰۰ تومان
? #سکه_بهار: ۳,۹۶۰,۰۰۰ تومان
? #نیم_سکه: ۲,۰۳۰,۰۰۰ تومان
? #ربع_سکه: ۱,۲۳۰,۰۰۰ تومان
? #سکه_گرمی ۸۵۰,۰۰۰ تومان

پاسخ دادن