آماده‌باش امداد خودرو ایران‌ برای یاری‌رسانی به هموطنان زلزله‌زده

آماده‌باش امدادخودرو ایران برای یاری‌رسانی به زلزله‌زدگان

پس از وقوع زلزله‌ ۵٫۹ ریشتری به مرکزیت شهرستان میانه در استان آذربایجان شرقی، شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، به دستور دکتر مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، با اعلام وضعیت ویژه در حالت آماده باش قرار گرفت.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۹ آبان ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، این مجموعه در ساعات اولیه پس از وقوع زلزله ضمن هماهنگی با ستاد بحران و پلیس راهور، به حالت آماده باش درآمد.

بنابراین گزارش، شرکت #امداد_خودرو_ایران که به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان است با افزایش ناوگان امدادی و اعزام اکیپ‌های خودروبر و جرثقیل، به استان مذکور و برخی استان‌های همجوار در حالت آماده باش ویژه بحران قرار گرفت تا خودروهای آسیب‌دیده در زلزله را، در محل تعمیر و یا در صورت نیاز به نمایندگی‌های منطقه حمل کند و خدمات لازم در این خصوص انجام شود.

در همین راستا قطعات و لوازم یدکی مورد نیاز نمایندگی‌های شبکه خدمات پس از فروش در منطقه شمال غرب کشور، تامین و به منطقه ارسال شده است و این مراکز خدماتی در حال حاضر آمادگی کاملی برای ارائه خدمات ویژه و فوری، به هموطنانی که خودروشان در این زلزله صدمه دیده است را دارند.

گروه صنعتی ایران‌خودرو ضمن همدردی با هموطنان زلزله‌زده، اعلام کرد: این شرکت با توجه به وسعت زلزله و آسیب به خودروها در شهرستان‌های میانه و سراب، تا اطلاع ثانوی و در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود، در آماده‌باش خواهد بود و تمهیدات لازم برای ارائه خدمات اندیشیده شده ‌است.

آلبوم تصاویر امدادرسانی به هموطنان زلزله زده اذربایجان شرقی را در اینجا ببینید.

پاسخ دادن