آمادگی ناوگان امداد خودرو ایران برای ارائه خدمات در محل

با فرا رسیدن ایام تعطیلات در روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ خرداد، مدیرعامل شرکت امداد خودروایران آمادگی این شرکت برای ارائه خدمات در محل را اعلام کرد.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

به گزارش ارتباطات امداد خودرو ایران، سید عباس میر حسینی مدیر عامل امداد خودرو ایران، ضمن اعلام آمادگی بیش از پیش ناوگان امدادی این شرکت برای خدمت ‌رسانی در محل، با توجه تداوم موج چهارم بیماری کرونا از هموطنان درخواست کرد تا حد امکان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

عباس میرحسینی مدیرعامل امداد خودرو ایران با طرح این درخواست گفت: ضمن عرض تسلیت شهادت امام صادق (ع) و سالروز رحلت بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران و همچنین بزرگداشت قیام ۱۵ خرداد خدمت مردم شهید پرور ایران، از طرف شرکت امدادخودرو ایران اعلام می‌کنیم در شرایط دشوار همه‌گیری بیماری کرونا ضمن ادای احترام به کادر زحمتکش درمان، با ارائه خدمات غیرحضوری خودرو در محل موردنظر هموطنان از تردد‌های غیرضروری پرهیز شود.

مدیرعامل امداد خودروایران از انجام سرویس‌های دوره‌ای خودرو درب منزل توسط خدمت “سرویس در محل” و در ادامه از راه‌اندازی مشکلات خودرویی زیر ۲۰ دقیقه توسط “امدادسریع” و همچنین از انجام برخی تعمیرات نیمه‌سنگین همچون تعویض قطعات رادیاتور، پمپ هیدرولیک، دینام توسط “امدادپلاس” خبر داد.

وی گفت : در این ایام شرکت امداد خودروایران با بزرگترین ناوگان امداد خودرویی و جاده‌ای کشور در سراسر کشور آمادگی دارد جهت آسودگی خیال هموطنان‌مان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به یاری‌شان شتافته و خدمات امدادی و خودرویی خود را به ایشان ارائه کند. میرحسینی در پایان ابراز امیدواری کرد: هموطنان عزیز با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ضمن حفظ سلامت خود و خانواده‌شان صبورانه در جهت عبور از بیماری کرونا گام بردارند.

لازم به یادآوری است، زنجیره خدمات مکان محور امداد خودروایران به صورت شبانه ‌روز شامل تعمیرات سبک و نیمه سنگین خدماتی نظیر سرویس در محل، تعویض باتری، تعویض روغن، امدادپلاس، امدادسوئیچ، امدادسریع، ضد عفونی در محل، تعویض شیشه، تعویض تسمه تایم است که مشتریان براساس نیاز خودروی خود را در محل و زمان موردنظرشان دریافت می‌کنند.

 هموطنان می‌توانند خدمات خودرویی مورد نیاز خود را از طریق مراجعه به وب سایت رسمی شرکت امدادخودرو ایران به آدرس www.096440.com و اپلیکیشن بسپر (نصب از طریق وب سایت www.bespor.com)، همچنین شماره سراسری ۰۹۶۴۴۰ و اپلیکیشن‌ ایساکو در محل دریافت کنند.

پاسخ دادن