آپارتمان در محله‌های لوکس و مدرن پایتخت چند؟

آپارتمان‌های فرمانیه تهران در طول مهرماه بین ٣٩ تا ٨١ میلیون تومان در هر متر مربع معامله شده‌ است.

تهران-اقتصادبرتر-

مسکن هوم پیج
به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از اقتصادآنلاین، فرمانیه یکی از محله‌های منطقه یک تهران است که در شمال پایتخت واقع شده است و یکی از محله‌های لوکس و مدرن تهران محسوب می‌شود.

قیمت مسکن در این محله بالا است و در ماهی که گذشت در بازه قیمتی ٣٩ تا ٨١ میلیون تومان برای هر متر مربع معامله شده است؛ البته مشاوران املاک این منطقه، از ارقام بالای ١٠٠ میلیون تومان هم می‌گویند ولی گران‌ قیمت‌ترین آپارتمان در مهرماه متری ٨١ میلیون تومان معامله شد.

خیابان آذرمینا یکی از خیابان‌های معروف این محله است. یک واحد آپارتمان ١٩٧ متری و ٢١ سال ساخت ۴١ میلیون و ٩٧۴ هزار تومان و واحدی ١٨٠متری و ١۴سال ساخت ٣٨ میلیون و ٩٩٩ هزار تومان در هر متر مربع معامله شد.

کاهش ۹ میلیون تومانی متوسط قیمت مسکن تهران با حذف معاملات مناطق ۱ و ۳
هرچند معاملات انجام‌شده در مهرماه که در سامانه اطلاعات بازار املاک ایران برای این محله به ثبت رسیده است، انگشت شمار است، واحدهای معامله‌شده نیز در متراژهای بالا است. یک واحد ٢٩۶متری در کوچه بهشت متری ۵۵ میلیون و ٢٨۴هزار تومان به فروش رفت. واحدی ٣۵٨متری و ١٨سال ساخت در دیباجی شمالی ٨١ میلیون تومان در هر متر مربع معامله شد که گران‌ترین آپارتمان معامله‌شده فرمانیه در مهرماه بوده است.

یک واحد ١٠٨متری در نارنجستان پنجم متری ۵٧ میلیون و ٣۵۴هزار تومان، واحدی ١۵٣متری و ١۵سال ساخت در خیابان بدیعی متری ۴٧میلیون و ۶۵٩هزار تومان و یک واحد ٩١متری در کوچه چلچله ۵٩میلیون و ٩٩٣هزار تومان در هر متر مربع معامله شد.

پاسخ دادن