تکذیت خبر قرنطینه آیت الله جنتی

خبرگزاری تسنیم اعلام کرد خبر قرنطینه آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان بخاطر ابتلا به کرونا صحت ندارد و ایشان در سلامت هستند.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۳شهریور ۹۹

محسن ماندگاری؛روزنامه ‌نگار و معاون سردبیر خبرگزاری فارس ساعاتی پیش خبری را مبتنی بر ابتلای آیت الله جنتی به کرونا را منتشر کرده بود . بر اساس گزارش تسنیم ، آیت الله جنتی در سلامت هستند و خبر خبرنگار فارس صحت نداشته است .

2 نظر از مردم

  1. همه شماها رو سر کار گذاشته آخه تا کی میخواهید فقط بخاطر ادعای یک خبر گزاری آن هم از جنس فارس گرفتار شوید و شایع پراکنی کنید شورای نگهبان رسماً تکذیب کرده وضعیت فارس که برای مردم مشخصه و هیچ اعتباری دربین مردم نداره حالا همونها میان و شما خبرگزاریهای اصلاح طلب را محکوم به شایع پراکنی میکنند.تا کی آماتورها رو میخواهید در بین خودتون نگه دارید تا به اعتبار شما لطمه وارد کنند

    • سلام دوست عزیز
      خیلی ممنون از اظهار نظر شما ، همانطور که در خبر آمده ما مطلب را کاملا بنقل از خبرگزاری فارس و تسنیم زدیم و بلافاصله هم که تکذیب شد ما تکذیبیه را استفاده کردیم وظیفه یک رسانه این است که خبر را بدهد و اگر صحت نداشت رد کند . اگر خبر را نمی دادیم همینطور که شما ما را متهم کردید دیگران هم ما را متهم می کردند لذا بهترین کار این بود که خبر را بدهیم و بگوییم چه کسی این مطلب را گفته است تا مردم خودشان قضاوت کنند . ضمنا ما نه چپ هستیم و نه راست . تلاش ما انعکاس رویداد ها است ، هر خبری باشد که احساس کنیم مردم نیاز دارند را تهیه و منعکس می کنیم . خبر های اینچنین را دقیقا با ذکر منبع عنوان می کنیم که خدای ناکرده متهم به سیاسی کاری نشویم . در نهایت از واکنش شما ممنون هستیم و امیدواریم ایت الله جنتی هم سلامت باشند. به هر حال اگر قصوری از جانب ما بوده عذر خواهی می کنیم .

پاسخ دادن