ابتلای «رامبد جوان» و ۱۶ نفر از عوامل «خندوانه» به کرونا

در پی ابتلای رامبد جوان به کرونا تهیه‌کننده «خندوانه» در بیانیه‌ای اعلام کرد: برای ۶ قسمت مانده از فصل هفتم در حال تصمیم‌گیری هستیم.

تهران – اقتصاد برتر – ۳۰ تیر ۱۴۰۰

سیدعلی احمدی در پی انتشار خبر ابتلای رامبد جوان به کرونا در بیانیه‌ای درباره قسمت‌های پایانی «خندوانه» در فصل هفتم توضیح داد.

احمدی در این بیانیه خطاب به مخاطبان خندوانه نوشت: امروز دقیقاً هفت ماه است که بیش از ۱۵۰ نفر از بروبچه‌های «خندوانه» و «حالا برعکس» در حال تولید این دو مجموعه تلویزیونی هستند.

از واکسن اختصاص یافته برای پروژه‌های در حال تصویربرداری تنها ده سهمیه به این دو پروژه تعلق گرفت که آن هم چهارنفر از عوامل اصلی راضی به تزریق آن نشده و زدن واکسن را موکول به تزریق به همه عوامل کردند. متأسفانه در روزهای اخیر ۱۷ نفر از عوامل این دو پروژه به کرونا مبتلا شده‌اند؛ چند بازیگر سریال، عروسک‌گردان‌های خندوانه و رامبد جوان!

وی در این بیانیه ادامه داد: امیدواریم با گذشت ایام دشوار ابتلا برای این عزیزان و رامبد جوان بتوانیم شش برنامه انتهایی این فصل را با تدابیری روانه آنتن کنیم. هم اکنون درحال برگزاری جلسات حضوری و آنلاین برای ایده‌پردازی این شش برنامه هستیم.

«خندوانه» دوست داشت مثل همیشه در این روزهای سخت کنار مردم عزیز خوزستان باشد و از همین‌جا مراتب هم‌دردی و تأسف عمیق‌مان را از حال این روزهای هموطنان عزیزمان در آن خطه شریف اعلام می‌کنیم. به گفته احمدی حال عمومی رامبد جوان و همکارانش خوب است.

پاسخ دادن