ابتلای ۳۹ دانش آموز در الشتر لرستان به کرونا

ترکارانی با یادآوری این‌که بیشترین آمار مبتلایان در بین دانش‌آموزان مربوط به مقطع ابتدایی است و دانش‌آموزان مبتلا شده بین ۷ تا ۱۷ سال سن دارند، اضافه کرد: همه دانش‌آموزان مبتلا به کرونا در شهرستان سلسله جز کسانی بودند که مدرسه رفته‌اند. یادآور می‏‌شود، از آغاز شیوع کرونا در لرستان تاکنون ۲۱ هزار و ۵۲۳ نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند که تاکنون ۵۱۸ نفر از آن‌ها جان باخته‌اند و شهرستان‌های الیگودرز، الشتر، خرم‌آباد، دلفان و بروجرد در وضعیت قرمز و شهرستان‌های ازنا، پلدختر، چگنی، دورود، کوهدشت و رومشکان نیز در وضعیت زرد قرار دارند.

ترکارانی سرپرست فرمانداری الشتر:۳۹دانش آموز این شهرستان به بیماری کرونا مبتلا شده اند.

تهرا ن – اقتصادبرتر – ۲۲ شهریور ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از خوزستان خبر،  از ۱۵شهریور تا دیروز ۳۹دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در شهرستان سلسله استان لرستان به بیماری کرونا مبتلا شدند.

در روزهای ۲۰ و ۲۱شهریور ماه ۱۸ دانش آموز در این شهرستان کرونایی شدند.

بیشترین آمار مبتلایان در بین دانش آموزان مربوط به مقطع ابتدایی است.

دانش آموزان مبتلا شده بین ۷ تا ۱۷ سال سن دارند.

️همه دانش آموزان مبتلا به کرونا در شهرستان سلسله جزء کسانی بودند که مدرسه رفته اند.

ترکارانی با یادآوری این‌که بیشترین آمار مبتلایان در بین دانش‌آموزان مربوط به مقطع ابتدایی است و دانش‌آموزان مبتلا شده بین ۷ تا ۱۷ سال سن دارند، اضافه کرد: همه دانش‌آموزان مبتلا به کرونا در شهرستان سلسله جز کسانی بودند که مدرسه رفته‌اند.

یادآور می‏‌شود، از آغاز شیوع کرونا در لرستان تاکنون ۲۱ هزار و ۵۲۳ نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند که تاکنون ۵۱۸ نفر از آن‌ها جان باخته‌اند و شهرستان‌های الیگودرز، الشتر، خرم‌آباد، دلفان و بروجرد در وضعیت قرمز و شهرستان‌های ازنا، پلدختر، چگنی، دورود، کوهدشت و رومشکان نیز در وضعیت زرد قرار دارند.

پاسخ دادن