اجرای طرح امدادی نیمه خرداد توسط ناوگان امدادخودروایران

اجرای طرح امدادی نیمه خرداد توسط ناوگان امدادخودروایران
اقتصادبرتر

ناوگان امدادرسانی امدادخودروایران برای ارائه خدمات امدادی به هموطنان در تعطیلات نیمه خرداد ماه اعلام آمادگی کرد.

تهران – اقتصادبرتر – ۵ خرداد ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از واحد ارتباطات امداد خورو ایران، مدیر عملیات و مناطق این شرکت ضمن عرض تسلیت درخصوص سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و قیام پانزدهم خرداد و همچنین همزمانی آن با تعطیلات عید سعید فطر، از برنامه‌‏ریزی طرح امدادی جهت امدادرسانی هرچه بهتر این شرکت به هموطنان خبر داد و گفت: این طرح از روز دوشنبه سیزدهم خردادماه آغاز و تا ساعت ۲۲ روز جمعه هفدهم خردادماه ادامه خواهد داشت.

رسول رمضانی با اشاره به برنامه‌‏ریزی صورت گرفته برای حضور ناوگان #امداد_خودر_ایران در مسیرهای پرتردد ورودی-خروجی استان‏های تهران، رشت، ساری، مشهد، قم و اصفهان افزود: با همکاری پلیس راه و وزارت کشور تعداد ۳۵ اکیپ ویژه در ایام رحلت امام خمینی (ره) در محدوده حرم مطهر، جهت سهولت و سرعت در امدادرسانی به هموطنان مستقر شده است.

ضمناً ۸ پایگاه ثابت امدادی در محورهای فیروزکوه، هراز، چالوس، قم، ساوه، کرج، قزوین، سمنان و گرمدره به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان گروه صنعتی ایران‏خودرو خواهند بود.

وی تاکید کرد: در محورهای شاه راه قم-شهرری-مشهد-گیلان- مازندران ۶۶۹ اکیپ امدادی در نظر گرفته شده و در سایر نقاط در سراسر کشور، ۹۰۲ اکیپ در شیفت‏‌های امدادرسانی حاضر خواهند شد.

مدیرعملیات و مناطق ضمن هشدار درخصوص فعالیت برخی امدادهای متفرقه در جاده‌های مختلف کشور از هموطنان درخواست کرد برای دریافت خدمات امدادی خودرو از طریق شماره سراسری ۰۹۶۴۴۰ و یا با مراجعه به سایت www.096440.com و درخواست اینترنتی امداد اقدام کنند.

رمضانی یکی از عوامل کاهش سوءاستفاده امدادهای متفرقه را تطبیق اطلاعات امدادگر و مشخصات خودروی اعزام شده توسط پیامک ارسالی توسط‌ این شرکت عنوان کرد.

پاسخ دادن