اجرای طرح زمستانه پلیس راهور با همکاری شهرداری

اقتصاد برتر

به گفته رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، طرح زمستانه ۱۴۰۰ پلیس راهور پایتخت از امروز (سه‌شنبه) با همکاری شهرداری این کلانشهر در تامین تجهیزات لجستیکی شامل برف‌روب و لودر آغاز شد.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۵ آبان ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایرنا، سردار محمدحسین حمیدی در این باره افزود: تجهیزات لجستیکی مورد اشاره توسط شهرداری تامین شده و عوامل پلیس از آنها برای روان‌سازی تردد در روزهای برفی و بارانی استفاده می‌کند. پلیس راهور تهران بزرگ با تمامی امکانات و تجهیزات در کنار شهروندان زمستان را آغاز می‌کندو با تمام تجهیزات در سطح معابر، بزرگراه‌ها و تقاطع‌های پایتخت به آسان سازی فرایند تردد و رفت و آمد شهروندان تهرانی می‌پردازد. طرح انتظامی ترافیکی زمستان ۱۴۰۰ از صبح امروز در سطح شهر تهران آغاز شده و  تمامی کارکنان پلیس راهور با تجهیزات و امکانات سازمانی در این بحث شرکت کرده‌اند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: با توجه به احتمال آغاز بارندگی‌ها، برودت هوا و در نتیجه لغزندگی معابر که به کندی تردد و حوادث منجر می شود، بر اساس ابلاغیه پلیس راهور ناجا (طرح انتظامی ترافیکی زمستان ۱۴۰۰) پلیس راهور تهران بزرگ نیز این طرح را از صبح امروز در سطح معابر شهر تهران اجرا کرد. اجرای این طرح به منظور افزایش ایمنی سطح معابر جهت تردد وسایل نقلیه در هنگام بارش باران است و با همکاری شهرداری تهران در نقاط مهم بویژه محورهای بزرگراهی با استقرار عوامل پلیس راهور کلید خورد.

حمیدی درباره تجهیزات لجستیکی به کار گرفته شده در طرح زمستانی ۱۴۰۰ افزود: عوامل خودرویی و موتوری و همچنین ادوات مرتبط با بحث سرما مانند برف روب، باب‌کت، گریدل و لودر که شهرداری تهران آنها را تجهیز می‌کند نیز در این طرح شرکت و در سطح معابر دوشادوش پلیس راهور حضور دارند. هدف از اجرای این طرح استقبال از زمستان و افزایش ایمنی سطح معابر برای آرامش و آسایش شهروندان است و از شهروندان درخواست داریم با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و ضمن اطمینان از سلامت خودرو در شهر تردد کنند.

پاسخ دادن