اجرای طرح نوسوار امداد خودرو ایران

سالهاست از زمان ساخت خودرو شما گذشته و کم کم به این فکر افتاده اید که خودروی خود را تعویض کنید اما این روزها خرید یک خودرو صفر برای اغلب خانواده های ایرانی آن هم بدون تسهیلات ویژه, عملا کاری سخت به حساب می آید. از همین رو شرکت امداد خودرو ایران در راستای تکریم مشتریان وفادار خود طرحی را با عنوان طرح نو سوار آغاز کرده است.

تهران – اقتصاد برتر – ۲ مرداد ۹۶

سالهاست از زمان ساخت خودرو شما گذشته و کم کم به این فکر افتاده اید که خودروی خود را تعویض کنید اما این روزها خرید یک خودرو صفر برای اغلب خانواده های ایرانی آن هم بدون تسهیلات ویژه, عملا کاری سخت به حساب می آید.

از همین رو شرکت امداد خودرو ایران در راستای تکریم مشتریان وفادار خود طرحی را با عنوان طرح نو سوار آغاز کرده است.

در این طرح شرکت امدادخودرو ایران اقدام به “فروش اقساطی خودرو با احتساب نرخ سود ویژه” کرده است که شامل مشتریان وفادار این شرکت می شود.

مشمولین طرح

۱- دارندگان محصولات گروه صنعتی ایران خودرو که حداقل به مدت دو سال متوالی مشترک یکی از سطوح کارت طلایی امدادخودرو ایران باشند .

۲- مدت زمان مالکیت قطعی و قانونی خودرو ملاک عمل میباشد و به هیچ عنوان وکالت یا قولنامه ای مشمول طرح نمی باشد.

۳- در زمان دریافت تسهیلات اشتراک طلایی ایشان فعال باشد.

۴- عدم وجود چک برگشتی در گروه صنعتی ایران خودرو

شرح طرح

۱- نرخ فروش اقساطی : در این طرح با توجه به شرایط مشتری (مدت زمان مالکیت و تعداد تمدید متوالی کارت طلایی)، میزان کارمزد فروش اقساطی از ۱۶ الی ۲۰ درصد قابل تغییر است. (نرخ واقعی سود ۲۱% و به ازای داشتن هرسال اشتراک کارت طلایی متوالی، مشترک از ۱% و تا حداکثر ۵% تخفیف برخوردار خواهد شد).

۲- تسهیل در باز پرداخت : مدت باز پرداخت اقساط یکساله- دوساله و سه ساله می باشد که با اخذ چک در بازه های ۴ ماهه و بدون ضامن خواهد بود.

۳- سند به نام شما : در این طرح سند خودروی جدید تا پایان پرداخت اقساط به نام مشترک و در رهن ایرانخودرو خواهد بود.

۴- تسهیلات مناسب : تخصیص وام به مبلغ ۵۰% قیمت صفر کیلومترخودروی مشترک ,مطابق با لیست گویای شرکت ایرانخودرو میباشد.

۵- تحویل فوری خودرو : زمان تحویل خودرو صفر کیلومتر ۲۰ روز کاری پس از تکمیل پرونده و واریز وجه می باشد.

روش اجرا :

۱- مشتری از طریق مراجعه حضوری به دفاتر مرکزی شرکت امداد خودروایران, فرم درخواست استفاده از طرح نوسوار را تکمیل می نماید.

۲- درخواست مشتری و اطلاعات مربوط به سابقه ایشان در شرکت امداد خودرو ایران توسط کارشناس مربوطه مورد بررسی و صحه گذاری قرار می گیرد و به یکی از دو حالت ذیل اقدام می شود:

۲-۱- در صورت عدم تأیید درخواست مشتری، مراتب امر به ایشان اعلام می گردد.

۲-۲- در صورت تأیید درخواست مشتری، میزان نرخ بهره فروش اقساطی خودرو و تخفیف تعلق گرفته به ایشان توسط کارشناس مربوطه تعیین و به مشتری اعلام می گردد.

۳- مبلغ تعیین شده برای پیش پرداخت و راهنمایی های لازم جهت تسهیل فرآیند حضور در مراکز تعیین شده توسط این شرکت برای ارائه مدارک، به مشتری اعلام میگردد.

مدارک مورد نیاز:

۱- چکهای اقساط– فرم گواهی امضاء از دفاتر اسناد رسمی– تکمیل فرمهای مربوطه مربوط به تعیین و مشخصات خودرو مورد درخواست و …

۲- ارسال اطلاعات توسط این شرکت به شرکت ایرانخودرو جهت تخصیص خودرو بر اساس اطلاعات ارائه شده و در رهن قرار دادن خودرو مشتری و درج جمله”امکان انتقال سند به نام شخص دیگر وجود ندارد” در شناسنامه خودرو تا تسویه حساب و اعلام کتبی شرکت امداد خودروایران(در سند مالکیت غیر قابل نقل و انتقال و در برگه فروش، فروش اقساطی درج می گردد).

جهت کسب اطلاعات بیشتر مشتریان محترم می توانند عدد ۱۲ را به شماره ۳۰۰۰۳۰ پیامک کنند تا کارشناسان شرکت با شما تماس حاصل نمایند .

*امدادخودروایران

پاسخ دادن