ارائه خدمات گردشگری و کمک هزینه سفر به بازنشستگان

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ارائه خدمات گردشگری و کمک هزینه سفر به بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از مردادماه امسال خبر داد.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از فارس، محمود مرتضایی فرد،مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به آغاز خدمات گردشگری برای بازنشستگان کشوری، اظهار کرد: با انعقاد قرارداد گردشگری با شرکت خدمات مسافرتی ، امکان استفاده از خدمات گردشگری در قالب کمک هزینه سفر برای بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق مجدداً فراهم شده است. با توجه به واکسیناسیون عمومی و مهیا شدن امکان سفر، صندوق بازنشستگی کشوری خدمات و تسهیلات گردشگری را برای بازنشستگان کشوری فراهم آورده است.

مرتضایی فرد اظهار داشت: در این طرح، بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری می‌توانند از خدمات اقامتی و خدمات تور در قالب بهره مندی از کمک هزینه سفر (برای بازنشستگانی که سهمیه سفر داشته باشند) استفاده کنند. کمک هزینه سفر براساس بودجه مصوب هیات مدیره صندوق، برای هر دفترکل مبلغ ۵۰۰ هزار تومان است و متقاضیان در صورت داشتن همراه می‌توانند از “کمک هزینه همراه” نیز بهره مند شوند. میزان “کمک هزینه سفر” در صورت داشتن همراه به ازای هر دفترکل مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ تومان است که از مجموع هزینه اجرای تور کسر می‌شود.

مرتضایی فرد یادآور شد: تعداد سهمیه استفاده از تور برای هر دفترکل (بازنشستگان و وظیفه بگیران) که از “کمک هزینه سفر و گردشگری” استفاده می کنند، حداکثر سه نوبت در طول دوران بازنشستگی است. خدمات گردشگری از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق به نشانی sabasrm.ir معرفی و به سامانه تورهای مسافرتی شرکت پرشین‌گلف متصل می‌شود. این خدمات تنها از طریق سامانه تورهای مسافرتی شرکت پرشین گلف به نام سامانه «خاتم تور» ارائه می‌شود و متقاضیان می بایست از طریق لینک khatamtour.com و یا از طریق مراجعه به شرکت پرشین گلف یا تماس با آن شرکت با شماره تلفن ۸۶۸۲-۰۲۱ از فرایند ارائه خدمات کسب اطلاع کنند.

پاسخ دادن