اسیدپاشی پسر بر سر و روی پدر و مادر

اسیدپاشی پسر بر سر و روی پدر و مادر

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: پسری در شیراز براثر اختلافات خانوادگی، بر روی پدر و مادر خود اسید پاشید.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۲ خرداد ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر ، سرهنگ کاووس محمدی گفت: پسرجوانی امروز دوشنبه ۱۲ خرداد به دلیل آنچه اختلافات خانوادگی قید شده، در محدوده شرق شیراز با پاشیدن اسید، پدر و مادرش را مجروح و راهی بیمارستان کرد.

محمدی با بیان اینکه پسر اسیدپاش دستگیر شده است، گفت: در این حادثه پدر و مادر متهم از ناحیه دست و صورت، به شکل جزئی دچار مصدومیت و سوختگی شده‌اند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس، با بیان اینکه متهم توسط عوامل کلانتری “گلسرخ” شیراز دستگیر شده است، یادآور شد که اسید استفاده شده توسط متهم، ضعیف بوده و منجر به جراحات شدیدی نشده است.

رئیس مرکز اورژانس فارس: وضعیت عمومی مصدومان اسیدپاشی در شیراز مطلوب است

محمد جواد مرادیان عصر دوشنبه ۱۳ خرداد در جمع خبرنگاران، در خصوص وضعیت حال مصدومان حادثه اسیدپاشی شیراز، اضافه کرد: حال مصدومان حادثه اسیدپاشی خوب بوده و درحال گذراندن دوره‌های درمان است.

او افزود: این مصدومان ظهر دوشنبه ۱۲ خرداد به بیمارستان نمازی و امیرالمومنین و خلیلی شیراز منتقل شدند که پس از بستری در بخش سوختگی، درمان‌های مربوط به سوختگی با اسید برای آنها آغاز و تا کنون ادامه دارد.

مرادیان ادامه داد: پدر و مادر ۷۰ ساله پدر از ناحیه صورت و مادر از ناحیه دست آسیب دیده‌اند که خوشبختانه آسیب چندانی به آنها وارد نشده است.

رئیس اورژانس فارس بیان کرد: برای امدادرسانی بله مصدومان ۳ دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام شد.

پاسخ دادن