اصلاح زمانی در انتظار بورس

اقتصادبرتر

پر نوسان شدن بورس طی روز‌های اخیر امری طبیعی بوده و برخی متغیر‌ها تثبیت شده و بازار هم احتمالا دوره اصلاح زمانی را از سر می‌گذراند.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۹ آبان ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر، یک کارشناس بازار سرمایه در ارزیابی بازار گفت: بورس امروز تحت تاثیر خودرویی‌ها و برخی از بانکی‌ها که بحث تجدید ارزیابی سرمایه‌گذاری آن‌ها تشکیل شده، قرار گرفت و مثبت بود.

حامد فلاح این وضعیت بازار را در طولانی مدت بررسی و تصریح کرد: به نظر می‌رسد بازار یک اصلاح زمانی در پیش دارد نه اصلاح” شاخص “و “قیمت” بنابراین پر نوسان شدن بورس طی روز‌های اخیر امری طبیعی بوده و برخی متغیر‌ها نیز تثبیت شده و بازار هم احتمالا دوره اصلاح زمانی را از سر می‌گذراند.

وی در خصوص “روند شاخص” گفت: پیش‌بینی می‌شود شاخص در مرز ۳۰۰ تا ۳۱۰ هزار خواهد بود و اتفاق خاصی در انتظار بازار سرمایه نیست.

فلاح افزود: تک سهم‌هایی که وضعیت بنیادی مناسب‌تری دارند از رشد بیشتری در بلند مدت برخوردار خواهند شد و نگرانی در مورد افت بازار وجود ندارد.

وی سهم‌های بزرگ را به عنوان سهام ارزنده بازار دانست و گفت: با نگاه سرمایه‌گذاری تا برگزاری مجمع شرکت‌ها در تیرماه می‌توان برخی سهم‌های بزرگ را ارزنده عنوان کرد.

فلاح در پایان افزود: برخی سهم‌های بزرگ در حوزه فلزات اساسی، حوزه پالایشگاهی و برخی از سهم‌های بانکی که وضعیت مناسب‌تر و تراز مثبتی دارند، برای سرمایه‌گذاری مناسب هستند.

پاسخ دادن