اصلاح شبکه آب میدان امام علی (ع) تا میدان امام خمینی

اقتصاد برتر

با توجه به فرسودگی شبکه توزیع آب مناطق مرکزی و تاریخی اصفهان، طرح اصلاح شبکه آب میدان امام علی (ع) تا میدان امام خمینی (ره) در دست اجراست.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۲ دی ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر،‌طرح اصلاح شبکه آب میدان تا میدان توسط اداره توسعه و بهره‌برداری آب آبفا منطقه یک و با نظارت شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان اجرا می شود.

مدیر امور آبفا منطقه یک با توجه به اهمیت این طرح اعلام کرد: با توجه به فرسودگی شبکه توزیع آب مناطق مرکزی و تاریخی اصفهان، طرح اصلاح شبکه آب میدان امام علی (ع) تا میدان امام خمینی (ره) در دستور کار امور آبفا منطقه یک اصفهان قرار گرفته است.

نوسازی و بهسازی سنگفرش شهرداری اصفهان

حمید اشتهاردیها اظهار داشت : این طرح در راستای نوسازی و بهسازی سنگفرش شهرداری اصفهان به طول ۳ کیلومتر توسط پیمانکاران و با نظارت اداره توسعه و بهره‌برداری آب آبفا منطقه یک انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد:عملیات اصلاح شبکه آب خیابان سید علی خان به طول ۶۰۰ متر و اصلاح شبکه آب بازارهای تاریخی اطراف میدان امام (ره) و میدان امام علی (ع) انجام گرفته است و همچنین فاز دوم عملیات اجرایی اصلاح شبکه آب خیابان آمادگاه پس از اتمام فاز نخست در حال اجرا است.
مدیر امور آبفا منطقه یک افزود: عملیات اصلاح شبکه آب خیابان سپاه، دیگر برنامه این امور در راستای طرح اصلاح شبکه آب میدان تا میدان است.

پاسخ دادن