اعطای ۲۰۱۳ فقره تسهیلات ازدواج توسط بانک رفاه کارگران

بانک رفاه گزارش عملکرد طرح ضربتی اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه در مقطع ۵ روزه ابتدای مرداد ماه سالجاری را اعلام کرد.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۴ مرداد ۹۶

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه؛ طی این مدت تعداد ۲۰۱۳ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به مبلغ ۲۰۱٫۳۰۰ میلیون ریال پرداخت شده است.

بر اساس این گزارش، ادارات امور شعب این بانک در استان های خراسان رضوی، اصفهان و فارس به ترتیب دارای بیشترین پرداختی به تعداد ۳۲۸، ۱۶۵ و ۱۳۴ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه بوده اند.

باجه خدمات خاص بانک رفاه در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پیامبران آغاز به کار کرد

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه، در مراسم بهره برداری از این باجه عسگری ذاکری رئیس اداره امور شعب منطقه سه این بانک طی سخنانی گفت : بانک رفاه همواره همراه و حامی نظام سلامت و جامعه پزشکی بوده و در این راستا با ارائه خدمات متنوع مالی، آماده خدمت رسانی به مردم است.
آل علی رئیس بیمارستان پیامبران نیز گفت : امیدواریم بانک رفاه بتواند با ارائه خدمات مالی و بانکی به مجموعه پزشکان، پرستاران، کادر درمانی و به ویژه بیماران و مراجعه کنندگان ما را در تحقق بیش از پیش اهداف این بیمارستان یاری کند.

مدیرعامل بانک رفاه : افزایش سرمایه بانک عامل کلیدی در توسعه است

« توسعه بانکداری بین الملل، مشتری‌محوری ، بهبود کارائی اعتباری و مولدسازی دارایی‌ها از جمله اهداف اصلی بانک رفاه است.»
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه؛ دکتر سهمانی مدیرعامل بانک رفاه با اعلام این مطلب در جمع کارکنان این بانک در هرمزگان افزود: افزایش سرمایه پایه بانک ضمن ایجاد شهرت برای فعالیت ها، قدرت فعالیت های بین المللی بانک را نیز در پی دارد.
وی با تاکید بر مشتری محوری به عنوان یکی از اصلی ترین استراتژی های بانک اظهار داشت: افزایش سرمایه بانک، منجر به افزایش سودآوری واستحکام بانک وخدمات بهتر و بیشتر به مشتریان می شود. همچنین حجم سرمایه‌گذاری‌ها ومیزان سهم از بازار را ارتقا می بخشد.
مدیرعامل بانک رفاه با تاکید بر پیگیری جدّی وصول مطالبات معوّق، یادآور شد: نباید لحظه ای از پیگیری دست برداریم. همه کارکنان شعب باید به پرونده های مطالبات اشراف داشته باشند تا بتوانیم در این زمینه به موفّقیّت های خوبی دست پیدا کنیم. افزایش مطالبات به ویژه در حوزه سررسید گذشته، بانک را به شدّت آسیب پذیر می کند.

 

پاسخ دادن