اعلام مالکیت مردم در سهام عدالت از فردا

سهام عدالت

 رییس سازمان خصوصی‌سازی: سامانه سهام عدالت از فردا برای اعلام مالکیت مشمولان این سهام آماده‌به‌کار است و مشمولان با کد ملی می‌توانند وارد این سامانه شوند.

تهران – اقتصادبرتر – ۹ اردیبهشت ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از صدا و سیما، علیرضا صالح رییس سازمان خصوصی سازی درباره آزادسازی سهام عدالت گفت: مردم از فردا می‌توانند برای مدیریت سهام عدالت خود با ورود به سایت و وارد کردن کد ملی خود نسبت به مدیریت سهام عدالت خود اعلام آمادگی کنند.

بدون دستور رهبری امکان آزادسازی سهام عدالت را نداشتیم و از امروز بادستوری ایشان با سرعت آزاد خواهیم کرد.

علیرضا صالح در گفت‌وگوی تلویزیونی در مورد ابلاغیه مقام معظم رهبری در مورد آزادسازی سهام عدالت گفت: اولین دستاورد این ابلاغیه آن است که مردم از فردا می‌توانند برای مدیریت سهام عدالت خود با ورود به سایت www.samanese.ir و وارد کردن کد ملی خود نسبت به مدیریت سهام شرکت‌های سرمایه پذیر سهام عدالت خود اعلام آمادگی کنند.
وی ادامه داد: ما هم به تناسب سهام مشمولین را به بورس اعلام می‌کنیم و سهام به نام خود مردم خواهد شد و متناسب با آن، مالکیت و مدیریت سهام برای خودشان است.
رییس سازمان خصوصی سازی تصریح کرد: اما خواهش بنده این است که همه مردم ورود نکنند و تنها کسانی که مایل و آمادگی مدیریت دارند وارد سامانه شوند.

توصیه می‌کنیم همگی به سامانه سهام عدالت ورود نکنند و از طرفی با ثبت سهام به نام خود اقدام به فروش آن نکنند چراکه وضعیت بازار بورس بسیار مطلوب است و درخشان‌تر هم خواهد شد.

پاسخ دادن