افزایش بیش از ۲.۲۰۰ تنی فروش پلی پروپیلن “شاراک”

افزایش بیش از ۲.۲۰۰ تنی فروش پلی پروپیلن

در هفته گذشته ۸۰۰ تن از پلی اتیلن سنگین شاراک در بورس کالا به فروش رسید که نسبت به هفته منتهی به ۱۰ بهمن ماه با کاهش ۲۰۰ تنی همراه بود.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۸ بهمن ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر  به نقل از بورس نیوز، شاراک در هفته‌ای که گذشت ۴.۸۹۰ تن از انواع پلی پروپیلن را در بورس کالا عرضه کرد که با تقاضای ۳.۷۲۰ و حجم معاملات ۳.۰۸۰ تنی در قیمت میانگین ۳۰۰.۸۷۰ هزار ریال در هر تن معامله گردید. ارزش معاملات این محصول با توجه به رشد ۲.۴ درصدی و همچنین افزایش ۲.۲۲۰ تنی میزان فروش نسبت به هفته منتهی به ۱۰ بهمن ماه، به رقم ۹۲۶ میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال رسید.

عرضه پلی پروپیلن در بورس کالا + بورس کالا

در ادامه جدول معاملات محصولات اصلی پتروشیمی شازند و همچنین نمودار ماه‌های اخیر قیمتی محصول پلی پروپیلن این شرکت ارائه شده است.

همچنین در هفته گذشته ۸۰۰ تن از پلی اتیلن سنگین پروشیمی اراک در بورس کالا به فروش رسید که نسبت به هفته منتهی به ۱۰ بهمن ماه با کاهش ۲۰۰ تنی همراه بوده، لازم به ذکر است ارزش معاملات پلی اتیلن سنگین پتروشیمی شازند به ۱۹۹ میلیارد و ۲۴ میلیون ریال رسید.

روند نرخ پلی پروپیلن پتروشیمی اراک + بورس نیوز

در هفته گذشته ۱.۰۴۰ تن از پلی اتیلن سبک پروشیمی اراک در بورس کالا به فروش رسید که نسبت به هفته منتهی به ۱۰ بهمن ماه با کاهش ۲۴۰ تنی همراه بود. لازم به ذکر است ارزش معاملات پلی اتیلن سبک پتروشیمی شازند به ۲۴۴ میلیارد و ۲۱۳ میلیون ریال رسید.

پاسخ دادن