افزایش دما در کشور تا روز جمعه ادامه دارد

کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد: روند افزایش دما تا روز جمعه ادامه دارد، اما با نفوذ هوای خنک به شمال کشور، کاهش مجدد دما را پیش‌بینی می‌کنیم.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۱ مهر ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از سازمان هواشناسی، فریبا گودرزی امروز (چهارشنبه) درباره وضعیت هوا افزود: برای امروز و فردا بارش‌های پراکنده در مناطق شمال و شمال‌غربی کشور پیش‌بینی می‌شود. در سایر نقاط کشور انتظار جوی آرام داریم، از این رو افزایش آلودگی جوی را در برخی مناطق پر تردد تهران، مرکزی و البرز احتمال می‌رود.

کارشناس سازمان هواشناسی ادامه‌داد: در برخی نقاط استان‌های واقع در شمال غرب و غرب کشور افزایش ابر و در آذربایجان‌غربی بارش پراکنده گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. فردا در استان‌های گیلان و در غرب مازندران بارش پراکنده رخ می‌دهد که تا روز شنبه ادامه خواهد داشت.

وی گفت: در نوار شرقی کشور همراه با نوار شمالی، افزایش نسبی دما رخ می‌دهد و وزش بادهای موقتی شدید نیز ادامه خواهد داشت. آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با غبار محلی است و دما در پایتخت به ۲۵ درجه خواهد رسید و تا روز جمعه با افزایش ۲ درجه‌ای دمای تهران مواجه می‌شویم.

پاسخ دادن