افشاگری افسر دانمارکی از لحظه به لحظه عملیات عین الاسد

افشاگری افسر دانمارکی از لحظه به لحظه عملیات عین الاسد

موشک های ایران بسیار دقیق بودند و اهداف مورد نظرشان را با دقتی عالی نشانه رفتند بدون آن که حتی یک موشک سقوط کند یا از هدف منحرف شود.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۰ بهمن ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر ،  تلویزیون دانمارک با قرار ملاقات و مصاحبه ای با یک افسر دانمارکی که بخشی نیروهای حاضر با آمریکایی ها در پایگاه عین السد بود رو برگزار نمود… در این مصاحبه تلوزیونی، یک نیروی دانمارکی که در روز دوم پس از حمله ایران ، با سایر نیروهای اروپایی مستقیماً به کویت عقب نشینی کرده بودند . این گفتگو بدین شرح است :

خبرنگار از او پرسید: دقیقا چه اتفاقی افتاده است !؟
این افسر دانمارکی اظهار داشت: فرماندهی ساعت هشت عصر به ما اطلاع داد که ایران امشب حمله را آغاز خواهد کرد و به نظر می رسد که دولت عراق برای کم کردن تلفات به فرماندهی مرکزی آمریکا را فقط از زمان عملیات آگاه کرده است و نه از کیفیّت و نوع ومحل دقیق اجرای عملیات موشکی ..
او می گوید … بنابراین ما بلافاصله وارد پناهگاه های زیرزمینی مستحکم وارد شدیم …
ما با ترس ، وحشت همراه با مترصد ماندیم !!!
مأمور می گوید ، و انگار که صاعقه و رعد و برقی بهمراه غباری از خاک از آسمان بر سرمان نازل ​​ گردید ، به دلیل شدت گرد و غبارهایی که وارد پناهگاه زیر زمینی ما شد ، در پناهگاه هایمان در حال خفه شدن بودیم !!
می گوید ، بعد آژیر صدا کرد !!!
خبرنگار به او گفت: “چرا آژیرها قبل از رسیدن اولین موشک صدا نمی شدند؟”
این افسر دانمارکی به وی گفت: به نظر می رسد که این موشک ها مجهز به دستگاه های خاصی بودند که قابل ردگیری نبودند و با دقت بالا هستند!
سپس افسر می گوید: سپس حملات هولناک موشکی ادامه پیدا کرد و دست کم ما حدود ۱۳ موشک را شمارش کردیم !!! که به پایگاه اصابت کردند …
خبرنگار به او گفت: آیا آنها پناهگاه های و مخفیگاهها را هم مورد هدف قرار دادند !!؟
این افسر به او گفت: مطلقاً نه ، و اگر آنها ملاجی(پناهگاهها ) را هدف قرار داده بودند ، فاجعه قرن به مقیاس بزرگی اتفاق می افتاد ، به دلیل حضور هزاران سرباز و افسر از ملیت های مختلف در داخل آن ملاجی (پناهگاهه) !!

بیشتر بخوانید: فیلم|ژنرال آمریکایی: سلیمانی مثل الماس می درخشید

خبرنگار به او گفت: چرا فکر می کنی سپاه ایران پناهگاه های را هدف قرار ندادند !!؟

این افسر به او گفت: به نظر می رسد که ایران تعصب های خاص دینی و اخلاقی را دنبال میکند و به دنبال کشتار انسانی و ماهیت کمی آن نوع کشتار نیست یا بخواهد با قربانی گرفتن از سربازان خودی نشان بدهد ، بلکه با این حرکت انسانی و جوانمردانه پیامی به جهانیان ارسال کرد و آن پیام این است که بنظر من ایران می خواهد به جهانیان بگوید که ما مسلمانان همانطور که آمریکایی ها ما را به تصویر می کشند قاتل نیستیم و اگر آنگونه بود که ! ما همه بهمراه هزاران سرباز و افسر دیگر در زیر زمین دفن می شدیم !!!
خبرنگار به او گفت: “چطور این را توضیح می دهی؟”
این افسر پاسخ داد: بسیار واضح است ، زیرا موشک ها بسیار دقیق بودند ، زیرا آنها با دقت زیاد پس از پرتاب به هدف های خود اصابت کردند و یا اینکه حتی یک موشک هم بصورت منفرد منحرف نشد و همگی به اهداف تعیین شده با دقت بسیار بالا اصابت نمودند و این مایه ی تعجب کارشناسان نظامی و ترس حیرت آور و مرموزی در آنان شد !!!
از این اتفاق نتیجه می گیریم که ایرانیان نقشه های دقیقی از پادگان ها ، پاسیو ها ، مراکز فرماندهی و رهبریها ، راهروهای اداری ، پناهگاه ها و آشیانه های هواپیما و … را در اختیار دارند و در حالی که در اوج آرامش و تحمل بودند توانستند پناهگاه ها را هدف قرار دهند !!
خبرنگار به او گفت: کی از پناهگاه ها خارج شدی و چه دیدی؟ !!
این افسر دانمارکی به وی گفت: در مورد آمریکایی ها ، آنها پس از پایان هشدار ، بیرون رفتند ، تقریباً یک ساعت پس از پایان عملیات ، و ما از داخل پناهگاهها صداهای آژیر آتش نشانان و آمبولانس ها و صدای هلیکوپترهای نظامی و فریاد سربازان را می شنیدیم ، اما ما از ترس از سایر حوادث و اتفاقات به دستور فرمانده مان بیرون نرفتیم و وقتی صبح بیرون رفتیم ، زبانه های آتش را دیدیم. بیش از هفت سایت مهم ، سازوکارهای و ادوات جنگی موجود تبدیل با خاکستر و زغالی شده بودند و اکثر ساختمانها به آوار تبدیل شده بودند !!

بیشتر بخوانید: حیرت آمریکایی‌ها از قدرت ایران پس از حمله به عین الاسد

بنابراین خبرنگار به او گفت: “این سایت های هفتگانه که گفتی چیست؟ می توانید به ما بگویید؟”
این افسر دانمارکی اظهار داشت: ما درباره مقر ایالات متحده کمی اطلاعات داریم و برخی از آنها سایتهای مشترک هستند ، اما سایتهایی وجود دارد که ما آنها را نمی شناسیم و اجازه ورود به هیچ عنوان حتی یک نیروی دانمارکی وابسته به ائتلاف بین المللی به انجا داده نمیشد ، اما آنچه که من با اطمینان می دانم تخریب کنترل رادارهای غول پیکر با تمام دستگاههای آنهاست و مقر اطلاعات ارتش آمریکا به طور کلّی نابود شده بود . انبارهای مهمّات و تسلیحاتی کامل نابود شد و آنها حدود نیم ساعت پس از حمله منفجر شدند . چندین هواپیماهای جنگنده منهدم شد ، سکوهای پایش هوا و پایگاه های پرتاب موشک از سطح به هوا کاملاً نابود شد ، در حالی که سنسورها ، سنسورهای هوایی و حرارتی از بین رفتند و در اینجا می خواهم اضافه کنم که ایران قسمتهای متعلق به نیروهای عراقی را مورد هدف قرار نداد و ضلع و قسمت ائتلاف بین المللی و نه پناهگاه و مراکز بهداشتی و خدماتی را نیز مورد هدف قرار نداد ، آنها تنها در جناح آمریکا و اهداف منتخب و متمرکز رو منهدم .
و این به خوبی نشان می دهد که ایرانی ها یک بررسی کامل و اطلاعات دقیقی از نقشه ی تمام پایگاه های نظامی و خارجی در عراق و خاورمیانه به طور کلی دارند ..
خبرنگار: بنابراین چرا آمریکایی ها اندازه خسارات را تشخیص یا اعلان نمی کنند !!؟
افسر: این موضوع متعلق به سیاست و شرایط آنها است. من نمیدونم چه فکر می کنند ، شاید آنها نمی خواهند مردم خود را نگران کنند و این از تصمیم آنها برای جلوگیری از ورود خبرنگاران به پایگاه تا این لحظه همانطور که من از شما شنیده ام روشن است !!
خبرنگار: ما از امنیت و سلامتی شما خوشحالیم ..
افسر دانمارکی : ممنون

Image result for لحظه به لحظه از عملیات عین الاسددر مصاحبه افسر دانمارکی"

18 نظر از مردم

  1. باسلام و درود بی پایان بر روح پرفتوح و ملکوتی سردار پر افتخار، شجاع و مالک اشتر ایران ،سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی،این اقدام متفکرانه ایران ابتدای راه می باشد، دیگر هیچ نظامی آمریکایی و خود ترامپ در هیچ مکان و زمانی و در هیچ‌جای دنیا خواب راحت نخواهند داشت، انتقام سخت ادامه دارد، خون سردار ، سلیمانیها ساخت و درخت مقاومت را قطور تر نمود، ننگ بر دولت ناجوانمرد و نابخرد آمریکا،سپاه مهدی می آید، من یک سلیمانیم ، ترامپ بترس

  2. و تاریخ اثبات کرده همین مردم گمنام از کیان کشور دفاع میکنن نه سلبریتی ها و نه سرمایه داران این مملکت.
    درود به شرفتون که سیلی محکمی زدین یه امریکا که اگر مشت میبود دندانهای امریکا خرد میشد. افرین که هیبت پوشالی امریکا رو به همه نشون دادید.

  3. با سلام و تشکر از این مطلب مفید و غرور آفرین. با اجازه شما این مطلب را در کتاب در سوگ سردار دلها که توسط اینجانب نوشته شده استفاده کردم. با ذکر منبع. کتابی که دلنوشته است و یک مبحث آن به انتقام سخت اختصاص دارد.

  4. بعد از دوره صفویه الان دوره افتخار ایرانیهاست ما با دلاوران ارتش سپاه که باکیفیت ترین طراحان و تئوریسین های نظامی دنیا را در کنار جوانان دانشمند ونابغه در تمام حوضه ها با فرماندهی شجاع و هوشمند، مایه مباهات هر ایرانی وطن پرستی است که بگویند جاویدان ایران، ،،،

  5. بعد از دوره صفویه الان دوره افتخار ایرانیهاست بنده به شایستگی جوانان متفکر ودانشمند و خلاق و به دلیر مردان ارتش سپاه با فرماندهی هوشمند ایران جاویدان ایمان دارم

پاسخ دادن