اگر از فروش سهام عدالت کمتر از ۲٫۵ گرفتید، اعلام کنید

اقتصاد برتر

فروشندگان سهام عدالت این اطمینان را داشته باشند که کارگزاری‌ها در بهترین شرایطی که به نفع مشمولان است، نسبت به فروش ۳۰ درصد سهام اقدام می‌کنند.

تهران- اقتصادبرتر- ۲۸ تیر ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایلنا، سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت گفت: مسئولیت ما در قبال افراد زیر ۱۸ سال که سفارش را خودشان انجام نمی‌دهند و فرد دیگری باید سفارش آنها را وارد کند، بیشتر است و در راستای حفاظت از دارایی فرد زیر ۱۸ سال باید اطمینان پیدا کنیم که فرد سفارش دهنده سرپرست و قیم آن است از این رو طی تمام مراحل سجام و احراز هویت الزامی است.

حسین فهیمی درباره فروش سهام عدالت افراد زیر ۱۸ سال اظهار داشت: احراز هویت در سجام و طی تمام مراحل آن برای افراد زیر ۱۸ سال و قیم و سرپرست آنها ضروری است. موضوع مهم این است که برای افراد زیر ۱۸ سال باید سرپرست معرفی شده سفارش‌گذاری فروش سهام عدالت را انجام دهد بنابراین مسولیت ما را برای حفظ دارایی این افراد بیشتر می‌کند.

وی ادامه داد: باید مطمئن شویم که سفارش‌گذاری از سوی سرپرست و ولی فرد زیر ۱۸ سال انجام می‌شود بنابراین هم فرد زیر ۱۸ سال و هم قیم آن باید تمام مراحل احراز هویت را طی کنند. این افراد چنانچه در سجام ثبت نام شوند، کارگزاری‌ها اطلاعات سجام را مبنا قرار می‌دهند و براساس آن سفارش فروش را قبول کنند.

سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت افزود: مسئولیت ما در قبال افراد زیر ۱۸ سال که سفارش را خودشان انجام نمی‌دهند و فرد دیگری باید سفارش آنها را وارد کند، بیشتر است و در راستای حفاظت از دارایی فرد زیر ۱۸ سال باید اطمینان پیدا کنیم که فرد سفارش دهنده سرپرست و قیم آن است از این رو طی تمام مراحل سجام و احراز هویت الزامی است.

فهیمی درباره احراز هویت زیر ۱۸ ساله‌ها که مالک تلفن همراه نیستند، گفت: در احراز هویت افراد زیر ۱۸ سال نیازی نیست که شماره همراه به نام خود فرد باشد و ثبت شماره همراه قیم کافی است.

وی همچنین درباره تکلیف افرادی که پول فروش ۳۰ درصد سهام آنها هنوز واریز نشده‌است، اظهار داشت: افراد دارای سهام عدالت تا سقف ۵۰۰ هزار تومان باید ۲.۵ میلیون تومان و افراد با سهام عدالت ۱.۵ میلیون تومانی باید ۵ میلیون تومان بابت فروش ۳۰ درصد سهام خود دریافت کنند اگر کمتر از این مقدار دریافت کرده‌اند باید به محلی (بانک یا کارگزاری) که سفارش گذاری را انجام داده مراجعه کنند.

سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت تاکید کرد: فروشندگان سهام عدالت این اطمینان را داشته باشند که کارگزاری‌ها در بهترین شرایطی که به نفع مشمولان است، نسبت به فروش ۳۰ درصد سهام اقدام می‌کنند.

1 پیام

  1. با نام خدا و با سلام به مقام بزرگ رهبری عزیزمان که حامی مردم زجر کشیده و بی یاور می باشند و سلام به شما برو بچه های گل رسانه ایی خواهشا تمنا التماسا پیگیری نمایید
    چرا بانک ملی مابقــــــــــی ۳۰درصد را واریز نمی کند؟!
    مبلغ یک میلیون تومان سهام عدالت من در ۶ خردادماه ۱۳۹۹ شانزده میلیون و ششصدو نود و نه هزار تومان و …. بود ۳۰درصد فروش در ۱۱ خردادماه ۱۳۹۹ فقط بانک ملی سه میلیون نهصد تومان واریز کرد مابقی مانده از ۳۰ درصد فروش چه موقع واریز می کند؟!!! به قرآن گرفتاریم که ۳۰درصد سها م را فروختیم !!!چرا می خواهید پرونده نداده ۳۰ درصد نصفه نیمه مردم گرفتار را ببندید؟ آش نصفه قاشق نخورده کل دهان سوخته !! فروش سهام عدالت ۳۰درصد اول ر اینطور نصفه نیمه پرداخت کردید… !!! حالا به قسمت فروش دوم دیگه اعلام آمادگی می کنید؟!!! حالا چی بدهید که کله مورچه ای نباشه ؟!!! خدا داند و بس!!
    از آن طرف رییس جمهور مهربان تدبیر امید ما میگوید ۲۵درصد اجاره بها بیشتر اضافه نشود آخه پدرآمرزیده الان مردم دارند همان ۲۵% اضافه را پرداخت می کنند شما بگویی ۲۵% که املاک و صاحب خانه ۵۰% اجاره و فروش می دهند که .. تخم مرغ شانه ای ۷تومان بود الان در تیرماه ۳۰تومان…. بگیر برو الی آخر خدا را شکر میوه گوشت مرغ مغز گردو چهار مغز ووو همه چی هست و فراوانـــی است ولی قیمت ها سر به فلک کشیده است ما نچشیده صادر گردید …. برنج ۱۰ کیلویی ۶۵ تومان بود از یارانه خرید می کردیم الان همان برنج ۱۸۰ تومان ولی یارانه ۴۵تومان است ……… یا الله !!! یا الله!!! بفریادمان برس از آن ور کرونا !از این ور گرانی بیداد میکند چی بگیم…..

پاسخ دادن