ایجاد بانک اطلاعاتی تأمین‌کنندگان و پیمانکاران شرکت مس

«مهدی مجدفر» معاون هماهنگی شرکت مس گفت: با همکاری امور بازرگانی در حال تهیه بانک اطلاعاتی تأمین‌کنندگان و پیمانکاران هستیم تا تأمین‌کنندگان و پیمانکاران با توجه به ظرفیت و تخصصشان مورد ارزیابی و شناسایی قرار گیرند.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۲ اسفند ۹۷

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از مس پرس، مجدفر با اعلام این خبر و با بیان این‌که هم‌اکنون این مأموریت با همکاری همه مجتمع‌ها در حال انجام است گفت: با تهیه این بانک اطلاعاتی می‌توانیم منابع واقعی و باکیفیت و تولیدکنندگان اصلی را شناسایی کنیم.

مجدفر با بیان این‌که در سال جاری روی مفاد قراردادهای شرکت #مس بازنگری‌هایی صورت گرفت گفت: در این زمینه مقرر شد در جهت قانونمندتر شدن- با توجه به ترم‌های استاندارد قراردادی- قراردادها مورد تجدیدنظر قرار گیرد که دراین‌ارتباط با همکاری امور آموزش دوره‌های تخصصی برای همکاران ستاد و مجتمع برگزار شد.

وی افزود: همچنین در ارتباط با آئین‌نامه معاملات شرکت، فرایند خرید و معاملات را با توجه به شرایط روز و تورم حاکم در کشور تسهیل کردیم و سرعت انعقاد قراردادها را افزایش دادیم. علاوه بر این، در این چارچوب و با توجه به شرایط اقتصادی تعدادی از آیتم‌های آیین‌نامه معاملات اصلاح‌شده است.

مجدفر ادامه داد: در حوزه سیستمی هم امور قراردادها اقدام به خرید نرم‌افزار قراردادها کرد که این امر موجب تسریع در فرایند قراردادها و همچنین کاهش بروکراسی و صرفه‌جویی در مصرف کاغذ شد.

معاون هماهنگی شرکت مس با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه حقوقی شرکت اظهار داشت: در سال جاری شاهد تعیین مدیر حقوقی در ساختار سازمانی بودیم که مأموریت آن تقویت بنیه حقوقی این امور در شأن شرکت ملی صنایع مس ایران است.

وی تأکید کرد: با توجه به ابعاد مختلف حقوقی در حوزه‌های محیط‌زیست، منابع طبیعی، معدن و… لازم است تیمی متخصص در این چارچوب از حقوق حقه شرکت ملی صنایع مس ایران دفاع کند.

پاسخ دادن