ایلومیناتی چیست به زبان ساده

ایلومیناتی چیست به زبان ساده

معنی کلمه لاتین illuminatus به معنی روشن‌ضمیر است و در اصطلاح به گروهی تاریخی که در ۱۷۷۶ تأسیس شد، اشاره دارد.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۲ اسفند ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر ، در برخی از تئوری‌های توطئه پردازان و خیالی این عنوان همچنین به سازمان‌های توطئه‌گر مخفی گفته می‌شود که در حکم دولت در سایه عمل می‌کنند که به نظر می‌رسد رخدادهای دنیا را از طریق دولتهای و شرکت‌های بزرگ امروزی کنترل می‌کنند، مثلاً تئوری دان‌های بسیاری، بر این باورند که این فرقه کنترل کامل بر تغییر رشد جمعیت جهان دارند و با ایجاد رخدادهایی مانند جنگ‌های جهانی یا جنگ‌های متعدد جمعیت را کاهش دهند یا با عوامل گوناگون جمعیت را افزایش دهند. معمولاً به عنوان نسل نوینی و تداوم ایلومیناتیهای باواریا. در این ادبیات ایلومیناتی معمولاً در ارتباط با نظم نوین جهانی به کار می‌رود. معتقدین نظریه توطئه، معتقدند ایلومیناتی، هزاردستانی با پشتوانه در پس وقایع هستند که جهان را به سمت نظم نوین جهانی مورد نظر خود راهبری می‌کنند.

روشن فکران و اشرافیت سیاه
کلمه ی روشن فکر به معنی ؟

۱- روشن فکری با توجه به یک موضوع

۲- روشن فکری هر گروه دیگری مدعی روشنفکری مذهبی خاص. Illuminati در لاتین با جمع illiminatus با شکل سوم illuminare ، به illuminate مراجعه کنید. تعایف از دیکشنری American Heritage است.

L to R- Warren Buffet, Arnold Schwarzeneggerr, Lord Jacob , Rothschid at Waddesdom Maner

بازیکنان اصلی در زمینه ی بین المللی متعلق به ۱۳ خانواده ثروتمند جهان هستند و عمده ی انها مردانی هستند که از پشت صحنه بر جهان حکومت می کنند . انها تصمیم گیرندگانی هستند که قوانینی را برای رئوسای جمهور و دول تنظیم می کنند و انها اغلب از چشم تیز عموم حفظ می شوند چون نمی توانند تیزبینی را تحمل کنند.اصالت انها به هزاران سال بر می گردد و در حفظ اصالت خود از نسلی به نسل دیگر بسیار دقیق هستند. قدرت انها در مخفی بودن و اقتصاد انهاست. پول قدرت می آورد. روشنفکران مالک تمام بانکهای بین المللی ، نفت و قدرتمندترین مشاغل صنعت و تجارت هستند. انها در سیاست نفوذ می کنند و صاحب دول هستند یا حداقل انها را کنترل می کنند.مثال این گفته انتخابات ریاست جمهوری امریکاست. پوشیده نیست نامزدی که بیشترین حمایت پولی را داشته باشد برنده ی انتخابات است، چون این قدرت را برای از میان برداشتن کاندید رقیب دارد به وجود می اورد.و چه کسی از کاندیدای درست حمایت می کند؟ روشنفکران.آنها از هر دو طرف حمایت نمی کنند. انها تصمیم می گیرند چه کسی رئیس جمهور بعدی خواهد شد و برای برنده شدن آن تلاش می کنند حتی اگر مجبور به تقلب باشند.اغلب مبارزات ریاست جمهوری با پول موادمخدر سرمایه گذاری می شوند ، یعنی روشنفکران هم در کار تجارت مواد مخدر هستند. انتخابات واقعا ضروری نیستند اما به امکان رای می دهند بنابراین می توانیم در یک بازی شرکت کنیم ، آنها به پیروی از قانون تظاهر می کنند. اما آیا رئیس جمهور بازی را ترتیب می دهد؟ نه. قدرت با سیاستمداران نیست، بلکه در دست روشنفکران است که اغلب اعضای عالی رتبه ی آن بانکداران هستند. کاندید های پیشتاز برای ریاست جمهوری به دقت از افراد اصیل ۱۳ خانواده ی روشنفکر انتخاب می شوند و اگر ما تمام رئیس جمهور های ایالات متحده را از اغاز تا کنون بررسی کنیم می بینیم که اغلب انها از همان نسل سلطنتی هستند و همه خویشاوند بودند که شجره ی خانوادگی مرتبطی دارند. اشرافیت معادل روشنفکری است. پس اهداف روشنفکران چیست؟ برای ایجاد یک حکومت جهانی و یک یستور جدید جهانی با افراد بالامرتبه برای هدایت جهان به سمت بردگی و فاشیسم. این هدف قدیمی انهاست برای درک کامل ان یکی باید بفهمد که این هدف از نوعی نیست که گمان می رود در طول عمر به دست می اید.

هدفی بوده است که باید به کندی در طول مدت زمان طولانی تکمیل شود. تمام انجمن های توسط روشنفکران کنترل می شوند و به انها تعلق دارد.شناخته شده ترین انها فراماسونها می باشند. افرادی که انجمن ها و روشنفکران را کنترل می کنند شیطان پرستان هستند. انها به جادوی سیاه عمل می کنند. خدای آنها لوسیفر است. مهم نیست من و شما به این باور داشته باشیم یا نه انها کار خود را با جدیت انجام می دهند. سیاره ای که اصلا گمان نمی رود به هیچ شکلی دارای جادو باشد مگر در فیلم ها و کتابها، و اگر کسی به شما بگوید حتما مورد تمسخر قرار می گیرد. بعد از اینکه افراد فیلم ارباب حلقه ها را تماشا کردند، جادوی بیشتری را در زندگی شان وجود داشت… کنترل ذهن و هوش از نهان توسعه می یابد. با غلبه بر صنعت فیلم و با کنترل هنر های زیبای انها می دانند چگونه نوجوانان را وادار کنند به ساز انها برقصند و واقعیت از نوع انها را بپذیرند. موزیکی که نوجوانان مجبور هستند به انها گوش فرا دهند اغلب کاملا بدون کیفیت هستند و انها را به سوی مواد مخدر ، خشونت ، بی عاطفگی و ماشینی بودن سوق می دهد.همچنین برای کنترل ذهن هم استفاده می شود. کمپانی ها موسیقی با کیفیت را رد می کنند چون Black Sabbath و Rolling stones در اغاز دهه ی ۷۰ و قبل از انها شیطان پرستی از طریق صنعت موسیقی ارتقا یافته است.بسیاری از گروهها همان راه را در پیش گرفتند و همیشه فروش بالایی داشتند. همان چیز در هالیوود هم رخ می دهد. فیلمهای ای . تی و روز رستاخیز و فاجعه در راستای شیطان پرستی رایج شده اند. در بالا گفتم افرادی که روشنفکران را کنترل می کنند اعضای ثروتمندترین ۱۳ خانواده ی دنیا هستند که ناشناس و مخفی هستند و رهبری از فردی به فردی دیگر در طی نسلها منتقل شده است. با وجود این، هیچ رازی برای همیشه پوشیده نمی مانند و دیر یا زود فاش می شود و در این مورد هم صدق می کند. کسی این خانواده ها را دقیقا نمی شناسد اما اخیرا به خاطر اینکه از دستور روشنفکران سرپیچی کردند و اطلاعات قابل ملاحظه ای را فاش کردند شناخته شده اند.

در اینجا نام ۱۳ خانواده را می اوریم:

۱- Astor

۲- Bundy

۳- Collins

۴- DuPont

۵- Freeman

۶- Kennedy

۷- Li

۸- Onassis

۹- Rockefeller

۱۰- Rothschild

۱۱- Russel

۱۲- Van Duyn

۱۳- Merovingian

رازهای ایلومیناتی،حقیقت انکی و انلیل

روشن فکران Bavarian
رازهای ایلومیناتی،حقیقت انکی و انلیل

ادام ویشاپت (۱۷۴۶-۱۸۱۱) . یک یهودی، که یک کشیش مسیحی شد و با شروع یک انجمن سری به نام روشن فکران پایان داد. در واقع این انجمن تازه نبود بلکه به نامهای متفاوتی بوده است، اما در طی زندگانی ویشاپت این سازمان در ملا عام ظاهر شد.مشخص نیست که ایا او عقل کل پشت ان بود یا نه، اما بسیاری از محققان از جمله خودم مطمئن نیستم که ویشاپت فقط عروسکی برای نخبگان فراماسونی باشد. اخیرا فراماسونها شاخه ی جدیدی از فراماسون را اغاز کردند- فراماسون آیینهای اسکاتلندی با ۳۳ درجه شروع. آن هنوز یکی از قدرتمندترین انجمن های سری در جهان است که شامل رهبران مذهبی و سیاسی، تاجران و دیگر افراد سودمند می باشد. ویشاپت تحت حمایت Rothschild بود، که رئوسای فراماسون سراسر جهان بودند. روشنفکران درجه ای بالاتر از ۳۳ درجه ی فراماسون داشتند.حتی اشخاصی که با درجات بالای فراماسون شروع کردند هیچ اطلاعی از درجات روشنفکران نداشتند، آن یک راز بود.

ویشاپت تصمیم گرفت تا بر جهان غلبه کند و استراتژیهای مشخصی برای ایجاد یک حکومت جهانی و یک دستور جهانی تشکیل داد. به همه ی اینها که در مورد چیزی نوشته شده بود: «پروتکلهای بزرگان صهیون» گفته می شود، که طوری نوشته شده که در صورت افشای هر رازی یهودیان مقصرند. و راز به بیرون درز کرد! جاسوس روشنفکران در حال حمل پروتکل هنگام گذر از یک مزرعه توسط صاعقه کشته شد و انها آن را یافته و برای جهان فاش کردند. این اتفاق در دهه ی ۱۷۷۰ رخ داد. ویشاپت و روشنفکران «Brothers » مجبور بودند متواری شده و زیرزمین کار کنند، به آن علت سازمان آنها توقیف شد.Brotherhood تصمیم گرفت که نام روشنفکران هرگز در عموم استفاده نشود. در عوض از گروههای جلویی باید در نیل به اهداف استیلای جهان استفاده نمود.یکی از این گروهها فراماسونها بودند، که شهرت خوبی داشتند.باور بر انست که ویشاپت توسط Freemason Brothers کشته شد چون وی نمی توانست جلوی زبانش را نگه دارد و هنوز از نام روشنفکران استفاده می کرد.دلایل دیگری هم وجود داشت. هدف سری ویشاپت را زنده نگه داشت و Rothschild رئوسای جدید روشنفکران بودند.یک کمک خوب در تلاش برای نیل به هدف از Freemason Cecil Rhodes آمد که در قرن نوزدهم سعی کرد با امپراتوری بریتانیا یک حکومت جهانی بسازد.

این دستور جلسه توسط Rothschild پشتیبانی شد و Rhodes که Round Table را به وجود اورد بعد از مرگ پادشاه ارتور ان را Round Table نامیدند که نخبگان Brotherhood تا به امروز گرد هم می ایند. جنگ های جهانی اول و دوم تلاشهایی برای تسلط بودند.بعد از جنگ جهانی دوم افراد انقدر از کشتار خسته بودند که از تاسیس سازمان ملل استقبال کردند.سیاست رسمی سازمان ملل حفظ صلح بود تا بار دیگر اتفاقی شبیه جنگ جهانی دوم نیفتد. اما سازمان ملل سازمان جلویی دیگری برای روشنفکران بود تا کشورهای جهان را با هم متحد کند. اینجا مثالی از چگونگی کار Brotherhood می اوریم:» مشکل-واکنش-راه حل». با شروع دو جنگ جهانی مشکلی را به وجود اوردند.این در عوض واکنش افرادی خواستار راه حلی برای جنگ بودند را برانگیخت. بنابراین روشنفکران راه حلی را برای مشکلی که انها با تاسیس سازمان ملل به وجد اورده بودند یا فتند. یک قدم بیشتر برای حکومت واحد جهانی. این به پروژه ی اتحادیه ی اروپا منجرشد که هر فردی با چشم باز می تواند ببیند که مستقیما در راستای بزرگترین کشور فاشیستی شناخته شده برای بشر است که هر کشوری قدرت کمتر و کمتری پیدا می کند و اروپا زیر سلطه ی یک حکومت متمرکز قرار می گیرد. چه کسی اتحادیه ی اروپا را اداره می کند؟ فراماسونها و روشنفکران. با ایجاد تورم شدید بانکداران بین المللی موفق شدند در مردم این باور را ایجاد کنند که تنها راه واحد پول واحد است- EMU . وقتی از پروژه حمایت می شود بانک مرکزی اروپا (روشنفکران) تمام قدرت اقتصادی را در اروپا داراست و می تواند ما را به راستایی که می خواهد بکشاند.برخی سیاستمداران نادان و تشنه ی قدرت هستند، در حالیکه دیگران از حقایق و کار برای آن آگاه می باشند. مردم بی گناه که فریب می خورند، آنهایی هستند که بیشترین آسیب را می بینند. این خیانت در درک نمی گنجد.

اتحادیه ی اروپا به زودی به سازمان ملل افریقا، آسیا و جنوب افریقا بسط می یابد. اتفاق آخر ادغام تمام ایالت های امریکا خواهد بود که طبق باور سری آن ها هزاران سال طول می کشد.این عصر طلایی است- عصر دجال یا ضد مسیحیت. انجمن های سری و روشنفکران به قدرت سمبلها معتقدند . جهان پر از جادوی آنها- سمبلهای جادوی سیاه شان است.با وجود این ، عادت داریم آنها را در همه جا ببینیم، جاهایی که فکرشان هم نمی کنیم.روشنفکران معتقدند که هر چه در احاطه ی سمبلهای بیشتری باشیم نیروی جادویی بیشتری خواهد بود.نشانه ی روشنفکران و دستور جدید جهانی » هرمی با چشم همه بین «است، که می توانید در پشت یک دلاری امریکا ببینید.چشم همه بین چشم Hours است که چشم لوسیفر می باشد و به دوره ی مصریان بر میگردد. اسکناس یک دلاری در دوره ی روزولت طراحی شد و گفته زیر از سال ۱۹۵۱ به ما می گوید که رئیس جمهور فکر های زیادی برای طراحی آن داشت. » در سال ۱۹۳۴ وقتی وزیر کشاورزی بودم خارج دفتر وزیر هال منتظر بودم هنگام انتظار خود را با کتابی از دپارتمان ایالت با نام » تاریخ مهروموم امریکا» ( History of the seal of the Unite States) سرگرم کردم، در صفحه ی ۵۳ چاپ طرف مخالف مهر توجهم را جلب کرد.عبارت لاتین Ordo Seclorum به معنی معامله ی جدید عصرها مرا تحت تاثیر قرار داد. بنابراین کتاب را به روزولت نشان دادم و پیشنهاد دادم ان را روی سکه و طرفین وارونه ی مهر بزنند. وقتی وزولت به چاپ رنگی مهر نگاه کرد با مشاهده ی چشم همه بین ،تمثال فراماسونی، نشانگر معمار کبیر کاینات خشک شد. سپس تحت تاثیر نظری که فونداسیون دستور جدید ( new order) عصر ها در سال ۱۷۷۶ گذاشته شد اما فقط زیر نظر معمار بزرگ تکمیل گردید. روزولت همچون من فراماسون درجه ۳۲ بود. پیشنهاد کرد که مهر را به جای سکه می توان روی اسکناس زد و موضوع را با وزیر خزانه داری در میان گذاشت. وقتی اولین نمونه از خزانه داری بیرون اومد طرف رو در طرف چپ اسکناس بود. روزولت اصرار کرد که ترتیب وارونه شود و عبارت » –ی ایالات متحده» زیر طرف بالای مهر نوشته شود… روزولت در جزییات بسیار سختگیر بود و بازی با آنها را دوست داشت، مهم نبود نقشه ی یک خانه باشد یا اداره ی پست یا اسکناس.» نامه ی والاس به دال لی

سمبل های رایج دیگر( ستاره ی پنج راس)، ستاره ی شش راس ( ستاره ی دیوید)، صلیب شکسته ی المان نازی و هرم.

جهان هر روز دیوانه تر و دیوانه تر می شود،نه؟ جهانی که بسیاری از ما آنجا بود، نیست. ته هر چیزی از قلم افتاده است. توهمات آشکار شده اند ، ما فرد پشت صحنه ی این اتفاقات را پیدا کرده ایم. میلیونها نفر بیکار شده اند ، مشکلات وام و مسائل کارت اعتباری ، سلب حق فک رهن و… . چه می توان کرد؟ به طور شگفت انگیزی ، گمراه شدیم. موسس سلسله ی Rothschild ، Mayer Amschel راز کنترل حکومت ملت دربیش از ۲۰۰ سال پیش را گفت.وی گفت: :اجازه دهید پول را منتشر کرده و کنترل کنم اهمیتی نمی دهم چه کسی قوانین آن را می سازد» عکس می گیرید؟ آزادی شما اول منوط بر بانکهای ملی و سیستم پول است. آن همه در مورد تجارت است.آزادی با حذف قرض افراد در ارتباط است. ایا رتبه بندی اعتباری شما بنا به دلایلی که خارج از کنترل به نظر می رسد بد است؟ روشهایی برای جبران اعتبار وجود دارد، بنابراین می توانید حصار های شکسته را هم تعمیر کنید. آیا می خواهید بچه های خود را در برابر نیرو های خارجی حفظ کنید؟ روشهایی برای حفظ بچه هایتان وجود دارد. نگاهی به این بنداز. رفع مسئولیت: ارسال داستانها، نظر ها ، گزارشها و… به این سایت به هر طریقی الزاما دیدگاه خود این سایت نیست. انواع حقایق دیدگاه ها نظرات و تحلیل ها و… دیدگاه ها ی مختلفی را در بر می گیرد. چیزی را سانسور نمی کنیم. جهان را به شکل خود انعکاس می دهیم.اگر به دنبال مطلب خاص یا هر چیز دیگری هستید برایمان ایمیل ارسال کنید. روزنامه نگاری حرفه ی جمع اوری و ارائه ی چشم انداز گسترده ی اخبار در مورد زمان ما و ارائه ی ان به خوانندگان است. ما به هوش ، قضاوت و دانایی خوانندگان خود در تشخیص درستی اطلاعات روی این سایت باور داریم . به متن کامل رفع مسئولیت مراجعه نمایید.

این افراد صاحب ۸۰ درصد کل ثروت جهان هستند و ۶ میلیارد انسان باقی مانده با ۲۰ درصد ثروت دنیا زندگی میکنند؛ علوم جادوگری و جن گیری، کابالا و پیشرفت تکنولوژی و فن آوری در یک قرن گذشته مثل دو بال برای پرواز این طبقه به بالاترین درجات قدرت در این دنیا شده و این طبقه را ابر قدرت دنیا و حاکم بر دنیا ساخته است. از یک طرف علوم کابالا و از طرف دیگر پیشرفت تصاعدی علم و دانش این طبقه را به آنجایی رسانده که گمان میکند میتواند قدرتی هم اندازه خدا داشته باشد و خود رامدیون ابلیس دانسته و میگویند آدم و حوا توسط خدایی بی رحم در بهشت زندانی شده بود و نمیدانست میتواند قدرتی مثل خدا داشته باشد ولی با کمک ابلیس به قدرت خرد و عقل به این قدرت رسید. در کابالا این درخت را درخت معرفت نامیده اند ایلومیناتی در واقع احیا کننده الهه های باستانی بخصوص الهه های بابل و میان رودان(بین النهرین) است.

آیین کابالا چیست؟

معنی لغوی کابالا کهنه و قدیمی است، اما بطور خاص کابالا نامی است که به نوعی عرفان و تصوف خود ساخته قوم یهود اطلاق می‌شود.

بام الهه ایلومیناتی semiramis است که حدود ۶۰۰۰ سال پیش در بابل پرستش میشده است، یکی از اقوامی که در بابل بوده وبرای این الهه مناسک انجام میداده Merovingian ها بوده اند امروزه یکی از قدرتمند ترین و ثروتمندترین خاندان های ایلومینیتی نام خود را Merovingian نهاده ونسب خود را به این قوم باستان میرساند این خاندان که به شدت سری و مخفی هستن بعد از خاندان سلطنتی بریتانیا در رتبه دوم از شورای ۱۳ تاجدار هستن در هرم قدرت ماسونی هستند مجموع شورای ۱۳ تاجدار را ایلومیناتی میگویند و زیر این نام مخفی شده و دارای ۱۰ ها الهه هستن وسعی در زنده کردن اقوام بت پرست باستان هستند. در سال ۲۰۰۶ یک ماهواره روسی تصاویری از شهر بابل در عراق نشان داد که تعدادی از سربازان امریکایی به دور یک زمین حلقه زده اند و پس از مناسکی با حفاری زمین یکی از بت های مدفون شده باستان را بیرون آورده و با عزت واحترام آن را به امریکا منتقل کردند.

23 نظر از مردم

 1. سلام. مدتی هست که با یکی از اعضای ایلومیناتی در اینستا درحال مذاکره هستم میگن انتخاب شدم. استعدادوتوانایی خاصی ندارم. توضیحات زیادی ازش خواستم. تا حالا مورد ترسناک و مساله ای که باعقلم جوردرنیادنگفته. فقط مراحل آخرپیوستن مونده. موندم سردوراهی. ازیه طرف ازخرافه ها بیزارم. ازیه طرف چندوقته مطالعه میکنم. ولی همه نوشته ها درموردشون باتعصب نوشته شده. یعنی اگه متنی بودکه یه نفربی طرف نوشته بودمیشد استناد کرد. اگه متنی میشناسیدمعرفی کنید. بدون تعصب لطفا

  • با سلام،
   احتمالش خیلی زیاده. اکثر افراد معروفی که مهاجرت می‌کنند به دلیل مشکلات مالی مهاجرت توسط این سازمان یا سازمان‌های مشابه حمایت میشن و بعد از مدتی این موضوع در آثار اونا هم کاملا مشهود میشه. خیلی از این افراد شاید پشیمون بشن و بخوان برگردن ولی راه فراری از این فرقه‌ها وجود نداره و تنها مرگ میتونه اونها رو نجات بده. همونطور که اعضای فرقه فراماسونی که تام کروز عضوش هست اونو وادار کردن که از همسرش به دلیل مخالفت با این فرقه جدا بشه و حتی در مقطعی جان فرزندانش به خطر افتاد ولی هرگز از این فرقه دست نکشید چون توان مقابله باهاشون رو نداشت و نداره.

   • خانوم رهنما در پاسخ شما باید بگم اونا آگاهانه و هوشمندانه تمام افراد و استعدادهای ناب در دنیا آنالیز و پردازش می کنن و در صورت صلاحدید خودشون افراد جذب می کنن😧 این ها تشکیلات بسیار مخوفی هستن که تنها راه حل شناختشون مطالعه ی منابع موثق در موردشون هست! کاش بتونیم به یک سطح آگاهی خوب از اینا برسیم که بتونیم مقابلشون از خودمون و جامعه دفاع کنیم!

    • اینکه افراد از طرف این فرقه انتخاب میشن کاملا درسته. البته گاهی افرادی که از نبوغ کافی برخوردار هستن خودشون میرن سراغ این فرقه، مثل چندین رئیس‌جمهور آمریکا که خودشون رفتن دنبال این فرقه که اون زمان در آمریکا چندان فعال نبود و قطب اون در اروپا بود و آموزش دیدن.
     از طرفی شاید این فرد (تتلو) به نظر شما احمق باشه اما قطعا یک هوش خاصی در یک زمینه ای داره که تونسته این همه طرفدار داشته باشه و علاقه این فرقه هم به نابغه ها نیست فقط، چون اگه اینطور بود الان باید اکثر دانشمندها عضو این فرقه بودن که اینطور نیست. این فرقه در مورد سلبریتی‌ها به شهرت بیشتر اهمیت میده و اینطور نیست که خودش کسی رو مشهور کنه و بعد ازش استفاده کنه بلکه آدمایی که پتانسیل اینو دارن که خیلی مشهور بشن رو پیدا میکنه و وقتی خودشون به موفقیت نسبی رسیدن اما به چیزی که میخوان نمیرسن، میره سراغشون و جذبشون میکنه. توصیه میکنم فیلم Eyes Wide Shut (چشمان کاملا بسته) از استنلی کوبریک رو حتما ببینید، فیلمی که کوبریک به خاطر ساختنش جون خودشو از دست داد و توسط همین فرقه به قتل رسید.
     در مورد کامنت قبلیتون راجع به مایکل جکسون باید بگم اینطور هم نیست که فکر کنید هر فرد نابغه و مشهوری به این فرقه وابسته هست. افرادی که با این فرقه کار میکنن بالاخره یه جا یه چیز عجیب میگن و خودشونو لو میدن. مایکل جکسون کاملا ضد ایلومیناتی و فراماسونری بود و تقریبا هر روز از طرف این فرقه تهدید به مرگ میشد تا جایی که به گفته خیلی ها مرگ خودش رو جعل کرد تا از خودش و خانواده اش محافظت کنه. فیلم های زیادی در نت موجوده که معتقدن مایکل هنوز زنده هست و فقط برای خلاص شدن از شر ایلومیناتی مرگ خودش رو جعل کرده.

  • نه بابا اون چه سگی هست ( البته از سگ به خاطر این استعاره عذر میخواهم)😂 ایلومیناتی ها افراد نخبه ای تو هر زمینه رو جذب می کنن مثل مایکل جکسون نه کچلوی گل کش و بنگی که چهار تا بچه دهه هشتادی فن اون هستن!

 2. اطلاعات بسیار کامل بود
  ولی اینا نمیخوان باور کنن که هیچ قدرت و نیرویی جز خدای یکتا نیست
  فقط برای جوونا و نوجوونا ناراحتم که ناخود آگاهشون مدتی گرفتار طلسم اینها میشه

پاسخ دادن