بارش‌های پراکنده بهاری تا پنجشنبه ادامه دارد

طبق اعلام سازمان هواشناسی، بارش‌های پراکنده تا روز پنجشنبه ادامه دارد،بارش‌ها از امروز آغاز شده و فردا به جز سیستان و بلوچستان و هرمزگان در سایر مناطق کشور بارش باران و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از سازمان هواشناسی، فریبا گودرزی در این باره اظهار داشت: امروز (دوشنبه) در استان‌های خراسان رضوی، جنوبی، شمالی، یزد، فارس، سمنان، کرمان، گلستان، مرکزی، اصفهان، همدان، قم، لرستان، بوشهر، شمال آذربایجان شرقی، شمال اردبیل و شمال آذربایجان غربی بارش پراکنده و وزش باد همراه با رعد و برق خواهیم داشت. عصر امروز نیز در بیش از هشت استان بارش پراکنده داریم.

 این کارشناس سازمان هواشناسی اضافه کرد: بر این اساس، عصر امروز در استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، شمال شرق و شرق کشور، ارتفاعات جنوب شرق، ارتفاعات البرز، بخش‌هایی از مرکز کشور، شمال غرب و غرب کشور بارندگی ، رعد و برق ووزش باد خواهیم داشت. فردا به جز سیستان و هرمزگان در همه مناطق کشور انتظار بارش‌های پراکنده را داریم. بارش‌های پراکنده تا روز پنجشنبه ادامه دارد و در نیمه شرقی کشور و بخش‌هایی از جنوب کشور بارندگی‌ها ادامه دارد. آسمان تهران نیز امروز صاف تا قسمتی ابری، گاهی با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

پاسخ دادن