بارش برف و باران در جاده‌های ۲۲ استان

برف و کولاک
اقتصاد برتر

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از بارش برف و باران در جاده‌های ۲۲ استان کشور و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج خبر داد.

تهران – اقتصادبرتر – ۳۰ بهمن ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از مهر، بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، در زمان حاضر تردد وسایل نقلیه در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان است و محور چالوس و آزادراه تهران – شمال دارای بارش برف و باران و محورهای هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین – رشت دارای بارش باران هستند.

همچنین ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران – کرج محدوده پل کلاک، ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل پل فردیس تا مهرویلا، ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل محدوده‌های گلشهر و پل فردیس و ترافیک سنگین در محور تهران – شهریار محدوده شهرقدس گزارش شده است.

سازمان راهداری از بارش بارش برف و باران در محورهای استان اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان، مرکزی، همدان، قزوین، البرز، تهران و مازندران و بارش باران در برخی محورهای استان خوزستان، بوشهر، فارس، قم، گیلان، سمنان، گلستان و خراسان شمالی خبر داده است.

پاسخ دادن