بارش سنگین برف برق استانهای غربی را قطع شد

رضا آریایی اظهار داشت: هم اکنون با توجه به بارش سنگین برف در تعداد زیادی از روستاهای شهرستان دلفان، در شهر و روستاهای سلسله، در برخی نقاط شهر بروجرد، اشترینان، بیرانشهر و همچنین روستاهای منطقه رباط خرم آباد برق مشترکین قطع است.

تهران – اقتصاد برتر – 25 بهمن 95

مدیرکل مدیریت بحران استان همدان گفت: شرکت توزیع برق لرستان با تمام توان و امکانات موجود از اولین ساعات بامداد امروز در تلاش برای رفع خاموش ها است.

همچنین از استان همدان نیز قطعی برق در بعضی شهرستانها گزارش شده است .

 وی گفت: بارش برف سبب قطعی برق در بسیاری از نقاط شهرستان‌ نهاوند و بخشی از شهرستان ملایر شده است.
علی مردان طالبی اظهارداشت: با توجه به بارش برف سنگین تردد خودروها در خیابان‌ها و جاده‌های استان همدان تنها با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

مدیرکل مدیریت بحران استان همدان بابیان اینکه بارش برف سبب قطعی برق در بسیاری از نقاط شهرستان‌ نهاوند و بخشی از شهرستان ملایر شده است، عنوان کرد: شهروندان برای کمک به پاکسازی و برف‌روبی معابر از ترددهای غیر ضروری اجتناب کنند.

طالبی بابیان اینکه با توجه به بارش سنگین برف احتمال شکستگی شاخه درختان وجود دارد، گفت: مردم از پارک خودرو زیر درختان و کنار خیابان‌ها خودداری کنند.

وی تأکید کرد: شهروندان قبل از تردد در محورهای مواصلاتی همدان وضعیت راه‌ها را از پلیس راه و مراکز راهداری جویا شوند و بدون زنجیر چرخ تردد نکنند.

مدیرکل مدیریت بحران استان همدان یاداور شد: به دلیل بارش سنگین برف و ایجاد اختلال در ترددها، ادارات استان همدان به جز مراکز درمانی، خدماتی و امدادرسان امروز دوشنبه ۲۵ بهمن ماه فعالیت خود را با یک و نیم ساعت تاخیر آغاز می‌کنند.

به گزارش خبرنگار اقتصاد برتر در استان مرکزی نیز با ورود سامانه بارشی ، از صبح امروز قطعی متناوب برق  از جمله شهرستان شازند مشاهده شده است . و در بسیاری از محورهای استان از جمله دلیجان – قم  و دلیجان – اصفهان  ، توره – بروجرد ، اراک – شازند بارش برف سنگین مانع تردد شده و بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نمی باشد .

 

پاسخ دادن