بازار ارز و طلا در آرامش نسبی

ارز و طلا و سکه
اقتصاد برتر

قیمت انواع سکه و ارز در بازار تهران نسبت به روز گذشته تغییر چندانی نداشت، همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار با قیمت ۴۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان عرضه شد.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۰ تیر ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از فارس، امروز پنج‌شنبه در تهران، ‌‌سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۴ میلیون و ۵۳۱ هزار تومان و سکه طرح قدیم با نرخ ۴ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان عرضه شد، دیروز سکه طرح جدید ‌۴ میلیون و ۵۲۶ هزار تومان و طرح قدیم‌ ۴ میلیون و ۳۶۲ هزار تومان درج قیمت شد.

امروز نیم سکه با قیمت ۲ میلیون و ۳۲۸ هزار تومان و ربع سکه با قیمت یک‌میلیون و ۴۵۹ هزار تومان عرضه شد، روز گذشته این دو نوع سکه به ترتیب ‌۲ میلیون و ۳۲۹ هزار تومان و‌ یک‌ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان فروخته شد.

‌سکه گرمی امروز در بازار تهران بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز ۹۸۱ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان فروخته شد، روز گذشته ‌‌هر گرم طلای ۱۸ عیار با نرخ ۴۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه شد.

امروز قیمت اونس جهانی به ۱۴۲۱ دلار و ۶۶ سنت رسید در حالی که دیروز قیمت اونس جهانی به ۱۳۹۵ دلار و ۸۹ سنت بود.

در بازار ارز، امروز یک دلار آمریکا با نرخ ۱۲هزار و ۹۰۰ تومان، یورو با قیمت ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان و درهم امارات با قیمت ۳۵۳۰ تومان عرضه شد، دیرو‌ز دلار ۱۲۷۵۰، یورو ۱۴۶۴۳ و درهم ۳۵۴۰ تومان فروخته شد.

دلار آمریکا فروش : ۱۲,۹۰۰ تومان

? دلار آمریکا خرید : ۱۲,۸۶۰ تومان

? یورو فروش : ۱۴,۶۶۰ تومان

درهم دوبی ?? : ۳,۵۰۰ تومان

دلار هرات فروش ?? : ۱۲,۷۴۰ تومان

سکه امامی : ۴,۵۲۵,۰۰۰ تومان

طلای ۱۸ عیار هر گرم : ۴۳۰,۹۹۸ تومان

مثقال طلای آبشده : ۱,۸۶۸,۰۰۰ تومان

پاسخ دادن