بازدید مدیر عامل پتروشیمی شازند از واحد مهندسی ساخت و خودکفایی

مدیرعامل شرکت پتروشیمی شازند گفت: باید به توانمندی صنعتگران داخلی باور و توجه ویژه ای داشت تا روز به روز به تعداد قطعات تولید شده ساخت داخل اضافه شود و در جریان ساخت قطعات، حتما به کم مصرف و پرمصرف بودن آن ها نیز توجه شود.

تهران – اقتصادبرتر – ۹ مهر ۹۹

به گزارش  #اقتصادبرتر به نقل ازروابط عمومی و امور بین الملل، مهندس ولدخانی به همراه جمعی از مدیران روز دوشنبه ۷ مهر ماه با حضور در واحد مهندسی ساخت و خودکفایی از نزدیک در جریان آخرین اقدامات و نتایج به دست آمده این واحد در خصوص داخلی سازی قطعات و تجهیزات قرار گرفتند.

در ابتدای این بازدید مهندس قیطاسی ریاست واحد مهندسی ساخت و خودکفایی ضمن ارائه گزارش تصویری به تشریح نتایج دستاوردهای حاصل شده و اقدامات موثر در زمینه داخلی سازی قطعات و تجهیزات مورد نیاز واحدهای تولیدی مجتمع پرداخت و با تشکر از همت همه همکاران از حمایت های مهندس ولدخانی نیز تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه مدیرعامل ضمن تقدیر از سرعت و مدیریت زمان در بخش ساخت و تولید قطعات داخلی گفتند اینکه مهندسین توانمند ما در شرایط سخت تحریم های ظالمانه بین المللی اعتقاد و توان داخلی سازی قطعات را دارند باعث اعتماد، قوت قلب و آرامش خاطر مجموعه می شود.

مهندس ولدخانی افزودند فراهم نمودن قطعات مورد نیاز از خارج کشور هزینه ارزی بسیار زیادی به شرکت تحمیل می نماید و به دلیل شدت تحریم ها، امکان خرید و دریافت خارجی بسیار کم و زمان بر خواهد بود. به همین جهت تاکید می شود با تکیه بر دانش فنی و تخصص کارشناسان زبده داخلی باید از امکانات خوب و توان بالای موجود در کشور نهایت بهره مندی را داشته باشیم.

ایشان در خاتمه تاکید کردند باید به توانمندی صنعتگران داخلی باور و توجه ویژه ای داشت تا روز به روز به تعداد قطعات تولید شده ساخت داخل اضافه شود و در جریان ساخت قطعات، حتما به کم مصرف و پرمصرف بودن آن ها نیز توجه شود تا قطعاتی که مورد مصرف کمتری دارد وقت زیادی روی آن گذاشته نشود و دقت بیشتری برای ساخت قطعات پرمصرف که ارز بری زیادی دارد، متمرکز گردد.

پاسخ دادن