بازدید هیات آذربایجانی از شرکت امدادخودرو ایران

بازدید هیات آذربایجانی از شرکت امدادخودرو ایران
اقتصادبرتر

هیات نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت ایران‌خودرو در جمهوری آذربایجان طی بازدیدی از مرکزتماس و فرایند خدمات‌رسانی شرکت امدادخودروایران، نسبت به انتقال تجربیات فنی و عملیاتی به منظور گسترش خدمات مشابه در این کشور همسایه ابراز علاقه کردند.

تهران – اقتصادبرتر – ۵ خرداد ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از واحد ارتباطات #امداد_خودرو_ایران، این بازدید روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت با توضیحات مدیر و روسای مرکز تماس در مورد خدمات پس از فروش و استانداردهای آن همراه بود. در ادامه، هیات مذکور با روند اجرایی خدمت‌رسانی امدادخودروایران و عملکرد واحدهای صف و ستاد با توضیحات رسول رمضانی، مدیر عملیات و مناطق به زبان آذری با شرکت آشنا شدند.

در این بازدید الدور آخوندوف، معاون خدمات پس از فروش آذکرون آذربایجان با ابراز خرسندی از آشنایی و همکاری با مجموعه پویای امدادخودروایران گفت: با توجه به فعالیت شرکت آذکرون در سایت نفت چال و خدمات پس از فروش این شرکت در کشور آذربایجان قوت بیشتری گرفته است.

از همین رو استانداردسازی فرایند های خدمات پس از فروش از سال ۱۳۹۶در الویت کاری این گروه قرار گرفته است. بنابراین استانداردسازی حوزه خدمات پس از فروش و تجهیز ناوگان امدادخودرو جهت تبدیل شدن به اولین شرکت خدمات‌رسانی خودرویی جمهوری آذربایجان از جمله اهداف این شرکت است و برای تحقق این هدف استفاده از تجربیات شرکت امدادخودروایران بسیار راه گشا خواهد بود.

معاون خدمات پس از فروش آذکرون آذربایجان از سال ۱۳۸۴ با گروه صنعتی ایران ‏خودرو همکاری دارد و صادرات سالانه بیش از ۶ هزار دستگاه از انواع محصولات آن کشور، برعهده این شرکت است.

پاسخ دادن