بازگرداندن ۵۱۰۰ و جریمه ۲۹۰۰ خودرو

رئیس پلیس راه استان اصفهان از بازگرداندن پنج هزار و ۱۰۳ خودرو در ورودی‌های شهر اصفهان به دنبال اعمال ممنوعیت‌های تردد شیوع کرونا طی سه روز گذشته خبر داد.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

سرهنگ اصغر زارع گفت : خوشبختانه مردم در این زمینه همکاری خوبی داشتند. وی با بیان اینکه نیروهای پلیس راه در ۹ ورودی استان اصفهان بر روند ترددها نظارت دارند، ابراز داشت: این ممنوعیت تردد از ساعت ۱۴ روز سه شنبه آغاز و تا ظهر روز شنبه ادامه داشت.

  • تذکر لسانی به راننده ۷۸۱۵ خودرو

رئیس پلیس راه استان اصفهان افزود: از روز سه شنبه تاکنون به هفت هزار و ۸۱۵ خودرو تذکر لسانی داده شده است.

وی با بیان اینکه از ظهر سه شنبه تاکنون پنج هزار و ۱۰۳ از ورودی‌ای استان اصفهان برگردانده شدند، ادامه داد: همچنین از ظهر روز سه شنبه تاکنون دوهزار و ۹۱۵ خودرو در ورودی‌های استان اصفهان اعمال قانون شده‌اند.

  • ۳ محور در اصفهان همچنان مسدود است

سرهنگ زارع با بیان اینکه روز گذشته به دنبال نابسامانی‌های جوی در محورهای شرق استان اصفهان وزش تندباد و گرد وغبار را داشتیم، افزود: بر این اساس در ساعاتی از روز خودروهای در حال تردد را تا بهبود شرایط توقف دادیم.

وی گفت : همچنان سه محور در استان اصفهان به دلیل بارش‌های هفته گذشته مسدود است، ابراز داشت: محور شمال به جنوب کمربندی شرق استان اصفهان، محور بیاضه به رباط پشت بادام و کمربندی چاه ملک همچنان مسدود است.

پاسخ دادن