بازگشایی آزادراه تهران- شمال بعد از ۳ روز انسداد

نوبخت: افتتاح قطعه یک آزادراه تهران شمال تا پایان سال
اقتصادبرتر

به گفته مدیرعامل شرکت آزادراه تهران- شمال، قطعه ۴ آزادراه تهران- شمال بعد از ۳ روز انسداد در هر دو مسیر رفت و برگشت بازگشایی شد.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۲ آبان ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایرنا، سعید شهسواری در این باره افزود: هم اکنون امکان تردد از قطعه ۴ آزادراه تهران- شمال فراهم است. همچنین محدودیت تردد از قطعه یک آزادراه تهران- شمال به پایان رسید و هم اکنون امکان تردد از قطعه یک آزادراه تهران – شمال در مسیر رفت و برگشت فراهم است. قطعه یک آزادراه تهران- شمال از ابتدا آماده عبور بود، اما به دلیل انسداد چالوس امکان تردد از آن وجود نداشت. محدودیت عبور از چالوس مانع استفاده کاربران جاده از قطعه یک آزادراه تهران- شمال شده بود، اما از روز گذشته امکان تردد در مسیر شمال به جنوبِ قطعه یک آزادراه فراهم شده است و دقایقی پیش نیز منع تردد در مسیر جنوب به شمال قطعه یک رفع شد.

مدیرعامل شرکت آزادراه تهران – شمال ادامه‌داد: در سه روز گذشته راهداران شرکت آزادراه تهران- شمال با انواع ماشین‌آلات راهداری منطقه چهار را از مصالح، گِل و هر آنچه سیل با خود به درون آزادراه آورده بود پاک‌سازی کردند و از امشب این منطقه آماده عبور وسایل نقلیه شد. وقوع سیل روز پنجشنبه در جاده چالوس، قطعه چهار آزادراه تهران- شمال را مسدود کرد. به‌دلیل اختلاف ارتفاع جاده چالوس با آزادراه، حجم عظیمی از مصالح به داخل آزادراه تهران- شمال سر ریز شد و تیم بهره‌برداری از سه روز پیش در حال پاک‌سازی و تلاش برای بازگشایی محور بودند.

پاسخ دادن